Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: @Mr_3nKi_: pierwszy odchodzi Mulder, a na jego miejsce przychodzi agent Doggett. Potem Scully zachodzi w ciąże i nadal występuje w serialu, ale już rzadziej, a zamiast niej Doggettowi zostaje przydzielona agentka Reyes i to oni grają główne role. Mulder wraca w ostatnim sezonie.
  • Odpowiedz
pierwszy odchodzi Mulder, a na jego miejsce przychodzi agent Doggett. Potem Scully zachodzi w ciąże i nadal występuje w serialu, ale już rzadziej, a zamiast niej Doggettowi zostaje przydzielona agentka Reyes i to oni grają główne role. Mulder wraca w ostatnim sezonie.


@teoriastrun: No tak, ale ja mówię o najnowszym sezonie. Wiem, że odchodzili, mieli przerwę itp. No chyba że ten ostatni odcinek najnowszego sezonu miał się tak zakończyć, ale
  • Odpowiedz