Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: Ale mimo wszystko wygral loterie genowa jezeli chodzi o budowe. Chociaz znam kogos, kto wyglada bardzo podobnie (tylko ma lepszy ryj) i gosc #!$%@? na baby na lewo i prawo, bo wszystkie traktuja go jak dildosa z miesniami, zadnej nie interesuja jego uczucia itd (no to w sumie ma tak samo jak kazdy z nas)
@Alpha_Male: mi też się nie podoba xD
Jak widzę duże mięśnie to chyle czoła samozaparciu i dyscyplinie takiego człowieka, ale ani nie uważam to za atrakcyjne dla mnie, ani tym bardziej nie chciałabym z takim być.

Chłopaka mam sprawnego i szczupłego i to jest ekstra. Mamy podobną wytrzymałość na wędrówkach i wakacjach, a też nie jesteśmy z tych pilnujących się więc na randeczkach czy rodzinnych obiadkach popuszczany pasa.
gosc #!$%@? na baby na lewo i prawo, bo wszystkie traktuja go jak dildosa z miesniami,


@Gilbert_Prukwa: bo typ ma dostęp do top 10% kobiet, które mają dostęp do 100% mężczyzn, więc ja się na takich buduje światopogląd to #blackpill wchodzi do głowy jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najładniejsze laski rzadko szukają męża zanim im skóra się nie łuszczy, tak to sobie skaczą i cieszą wesołą
nie napisała nigdy żadna kobieta


@choochoomotherfucker: Spokojnie. Co do Liska - wygląda po prostu bardzo dobrze, jak ubermensch z propagandowych plakatów. Tyczkarze mają bodaj najlepsze sylwetki z całej lekkiej atletyki, a sam Lisek do ciała dorzuca jeszcze aurę luzu i optymizmu, więc jest podwójnie atrakcyjny dla kobiet, które z samej swej natury lubią mężczyzn witalnych.

Co do mojego wpisu - oczywiście, że kobiety piszą podobne komentarze. Jest to lustrzane odbicie mema