Wpis z mikrobloga

Nawet prawicowe /r/forslavs ma bekę z tego zdjęcia xD

https://old.reddit.com/r/For_Slavs/comments/own5cf/just_a_normal_day_in_poland/

Kontekst: for
slavs to subreddit który zrzesza słowian wszelkiej maści (od bałkan przez polskę po rosję) i generalnie jest subem z dużą dozą prawactwa i hejtów przeciw wszystkiemu, co "lewackie", w tym lgbt właśnie. Tym bardziej pokazuje, jak nisko upadliśmy

#neuropa #bekazprawakow #reddit
Pobierz TymRazemNieBedeBordo - Nawet prawicowe /r/forslavs ma bekę z tego zdjęcia xD

https...
źródło: comment_1627965349QxNj1dgZjpxnMUp2TqQIgn.jpg
  • 143
Powinienem był dodać „cywilizowanym swiecie”


@ZaplutyKarzelReakcji: czy Stany wliczają się do cywilizowanego świata? Albo inaczej czy jak znajdę mieszkańca tego kraju o takich poglądach to czy automatycznie przestaje on być cywilizowany?
Ja zawsze mam bekę z wykopków i z tego, ze oni są kompletnie nieświadomi jaka dziczą są. Wykopków da się porównać tylko do menelni, bo nigdzie na świecie nie znajdziesz ludzi, którzy sobie uroili, ze gej jest ideologia, gejostwo to choroba a tylko lewaccy naukowcy to ukrywają i to ze gej chce im zniszczyć Polska rodzine


@ZaplutyKarzelReakcji: prawackie ultra wierzące stany też tak myślą. Jak Utah (mormoni) czy duża część gdzie
@LiquidJaskier fajne zrodlo, może jeszcze wypowiedź Mariana Kowalskiego dorzuc jako eksperta w temacie XD

Wy tak łykacie te bzdury i manipulacje od randomowych bądź skrzywionych światopoglądowo źródeł, że to jest przerażające.

Naukowcy aktualnie twierdzą, że to nie jest choroba (aż mi głupio to tłumaczyć). Taki jest konsensus naukowy, tak wygląda cywilizowane podejście i każdy wyedukowany lekarz, psychiatra czy normalny człowiek to rozumie. Czemu kiedyś twierdzono inaczej? BO NAUKA IDZIE DO PRZODU, szok
ale że niby co jest nieprawdą? Że lobby LGBT wpływało na ATP by usunęli homosekualizm ze spisu chorób?


@LiquidJaskier: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Decyzję o usunięciu podjęto zgodnie z obowiązującymi standardami po licznych dyskusjach w oparciu o argumentację naukową i właściwie jednogłośnie (jeśli nie liczyć głosów wstrzymujących się). Referendum APA często przywoływane przez środowiska homofobicznej propagandy było głosowaniem nad próbą
@deziom:

fajne zrodlo, może jeszcze wypowiedź Mariana Kowalskiego dorzuc jako eksperta w temacie XD

Udowodnij, wskaż źródło, że informacja o wpływach lobby LGBT na decyzję ATP jest nieprawdziwa.

Wy tak łykacie te bzdury i manipulacje od randomowych bądź skrzywionych światopoglądowo źródeł, że to jest przerażające.

Jacy wy, towarzyszu kołochoźniku? Jacy, #!$%@?, wy?

Naukowcy aktualnie twierdzą, że to nie jest choroba (aż mi głupio to tłumaczyć)

Którzy naukowcy? Ci, którzy mówią to,
@prawa_reka_sorosa:

Wśród argumentów środowisk homofobicznych pojawia się często zarzut związany z przeprowadzeniem manifestacji. Manifestacje takie rzeczywiście miały miejsce, ale nie były wymierzone w konkretne osoby tylko miały na celu zwrócenie uwagi na problem i podjęcie dyskusji. Sama dyskusja choć w burzliwym tonie nie miała charakteru presji a oponenci zmian mogli bez skrępowania przedstawić swoją argumentację, nawet jeśli przyjmowała ona formę stwierdzeń „Zdradzacie swoje męskie dziedzictwo”.

Wikipedia z uwagi na swoje
@TymRazemNieBedeBordo: mam jedną prośbę, jeżeli coś ci się nie podoba to jak najbardziej wyśmiewaj to na wykopie, ale proszę skonczmy z tym żałosnym polskim kompleksem "o nie spójrzcie źle o nas mówią za granicą!". Serio ziomeczku dużo więcej znaczy dla mnie twoje oburzenie tym marszem niż oburzenie jakiegoś Saszy czy Helmuta który nawet tu nie mieszka.
@ZaplutyKarzelReakcji: czy ktoś tu napisał, że całe środowisko naukowe jest przekupione albo zastraszone? Nie? To czemu ma służyć ta obrzydliwa i prymitywna insynuacja? Faktem jest, że podczas głosowania nad usunięciem homosekusalizmu z listy chorób miały miejsce akty szantażu i terroru, których autorami byli "lobbyści" gejowscy. Jakoś nie ma informacji o tym by to samo robili konserwatyści albo kościół - nie zakłócali oni spotkań APA, nie grozili nikomu!
Srodowisko naukowe jest podzielone