Wpis z mikrobloga

Nawet prawicowe /r/forslavs ma bekę z tego zdjęcia xD

https://old.reddit.com/r/For_Slavs/comments/own5cf/just_a_normal_day_in_poland/

Kontekst: for
slavs to subreddit który zrzesza słowian wszelkiej maści (od bałkan przez polskę po rosję) i generalnie jest subem z dużą dozą prawactwa i hejtów przeciw wszystkiemu, co "lewackie", w tym lgbt właśnie. Tym bardziej pokazuje, jak nisko upadliśmy

#neuropa #bekazprawakow #reddit
TymRazemNieBedeBordo - Nawet prawicowe /r/forslavs ma bekę z tego zdjęcia xD

https...

źródło: comment_1627965349QxNj1dgZjpxnMUp2TqQIgn.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
większe predyspozycje do chorób psychicznych u homosiów niż u hetero o czymś świadczą,


@LiquidJaskier: XDDDDDDDDDDD
Kobiety częściej zapadają na depresję niż mężczyźni.

Większe predyspozycje do depresji o czymś swiadczą, kobiecość to choroba XDDD

To co piszesz jest tak głupie, że wnioski jakie wyciągasz z badań co wklejasz to tylko wisienka na torcie idiotyzmu który tutaj ulepiłeś XDDD
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: czemu sie wypowiadasz w moim imieniu? To ze elektorak konfy to nie znaczy ze mnie to dotyczy. Najwazniejsze sa dla mnie niskie podatki i nie opierdzielanie mnie przez panstwo, a tu najblizej mi do konfederacji, wkurza mnie rowniez, ze ideologia lgbt to czesto jeden z glownym tematow polityki, a tak byc nie powinno. Mam kumpli gei, kumpli i kumpele "lewaków" i jakos wszyscy zyjemy w zgodzie. To w glowach pojawiaja
  • Odpowiedz
@LiquidJaskier: Pozwolę sobie podsumować dyskusję

homoseksualizm to choroba, bo tak mówią moje doświadczenia

nie ma badań na ten temat tzn. może są ale musicie sobie sami je znaleźć

jedyne badania jakie jestem w stanie dostarczyć to te mówiąc, że homoseksualiści cierpią częściej na podstawowe problemy psychiczne przez ostracyzm społeczny ze strony troglodytów

homodewianci, tęczowe p$%%sy, chorzy psychicznie


Zakończenie standardowe w tego typu dyskusjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LiquidJaskier: Poczytaj sobie na jakiej podstawie wpisano homoseksualizm na listę chorób. Tylko uważaj na tę lewacką wikipedię, nie daj się IM!

Nie interesuje mnie fakt iż zjawisko to występuje w naturze - nie jest normalne.


@LiquidJaskier: Bo ty tak mówisz? Nadal zero dowodów. Poza tym nienormalność != choroba, zależnie od tego o jakiej normalności mowa.

mało kto chce się wypowiadać na ten temat w taki sposób bo potem #!$%@? tęczowe
  • Odpowiedz
Nie ma 100% zgody w środowisku, zatem porozumienia brak, consensusu też.


@LiquidJaskier: You're a clown.

Konsensus naukowy – powszechna ocena, stanowisko lub opinia środowiska naukowego w konkretnej dziedzinie badań. Konsensus oznacza ogólną zgodę, jednak nie zawsze jednomyślność.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:

homoseksualizm to choroba, bo tak mówią moje doświadczenia

Tak mówią badania naukowe, których nieistnienia nie potrafisz udowodnić. Nie potrafisz też, jak przystało na cyfrową amebę, samemu takich informacji znaleźć.

nie ma badań na ten temat tzn. może są ale musicie sobie sami je znaleźć

Oczywiście, że są - znajdź je sobie sam o ile nie jesteś rzeczoną cyfrową amebą. Dlaczego niby ja mam ciebie wyręczać? Sam nie udzielasz odpowiedzi na
  • Odpowiedz
Tak mówią badania naukowe,


@LiquidJaskier: ale podlinkuj chociaż jedno takie badanie, bo ja nie znalazłem, ale rozumiem, że ty tak XDD

których nieistnienia nie potrafisz udowodnić.


@LiquidJaskier: XDDDDDDDD

Dlaczego niby ja mam ciebie wyręczać?


@LiquidJaskier: Bo to ty wyszedłeś z tezą że homoseksualizm jest chorobą i sa na to badania i to na Tobie leży ciężar dowodu.

Równie dobrze mogę powiedzieć, że nie ma dowodów na to że nie
  • Odpowiedz