Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi wszędzie widzę tęczowe flagi, reklamówki i inne #!$%@?, jak na ulicy jestem w stanie to znieść, tak uważam że na niektórych wydarzeniach manifestowanie czegokolwiek ugruntowanego politycznie lub religijnie powinno być zabronione. Dlaczego lgbt mi przeszkadza? Uważam że to wykreowany przez zachód sztuczny twór stworzony, wycelowany w głupia i naiwna młodzież chlonącą wszystko jak leci z netflixa. Uważam też, że środowiska lewicowe poprzez lgbt zbyt mocno kładzie nacisk na seksualizacje dzieci oraz
@GrammarNazi zadajesz głupie pytania znając na nie odpowiedzi bo nie wierzę że jesteś tak głupi by pytać jak LGBT #!$%@? swoje poglądy xD
Na każdym kroku, imprezy sportowe, marsze, reklama, władze miast, produkcje filmowe itd
Wpływ ma taki że irytuje bo wspomniane miejsca prócz marszy nie są od manifestowania poglądów
@MikiGRU: No dobra, czyli gdyby się "nie #!$%@? wszędzie " to nie było by homofobów i mielibyśmy małżeństwa homoseksualne? X D. A wpływ ma taki, że wg badań poziom akceptacji w społeczeństwie wzrasta, ale cóż, niektórzy zawsze pozostaną zwykłymi śmieciami.
@Jamniki2: Serio wszędzie widzisz tęczowe flagi? Gdzie niby?

jak na ulicy jestem w stanie to znieść, tak uważam że na niektórych wydarzeniach manifestowanie czegokolwiek ugruntowanego politycznie lub religijnie powinno być zabronione

Innymi słowy jesteś za wprowadzeniem cenzury.

Uważam że to wykreowany przez zachód sztuczny twór stworzony

Nie, orientacja homoseksualna czy biseksualna istniała od zawsze.

wycelowany w głupia i naiwna młodzież chlonącą wszystko jak leci z netflixa

W jakim celu jest wycelowana