Wpis z mikrobloga

przyszli upamiętnić ofiary powstania. Społeczność lgbt to też Polacy i patrioci. Dość już zawłaszczania patriotyzmu przez prawakow.


Sam nie wierzysz w to co mówisz. Przyszli z nadzieją, że uda im się kogoś skutecznie sprowokować - wszak każda religia potrzebuje świętych. Obrzydliwe, naprawdę.

@celulozy:
  • Odpowiedz
@Tekila_: nie dostrzegasz? Ci cali aktywiści wpychają tę ideologię gdzie się da, twierdząc, że tak trzeba i wręcz szczycąc się jej propagowaniem. Szkoda tylko, że są tak zaślepieni swoimi przekonaniami, że niejednokrotnie wychodzi to pokracznie, jak np. tutaj. Bo upamiętnianie powstania nie jest wydarzeniem, do którego pasuje promowanie lgbt.


Tyle czasu prawaki #!$%@?ą o "ideologii lgbt", ale nadal żodyn z nich nie wie, co to właściwie jest ta ideologia lgbt, na czym polega, jakie ma cele i założenia ¯\(ツ)_/¯

Za to prawackie fiksacje
  • Odpowiedz
  • 10
@CoJaToNieTY jedni drugich warci ale różnica taka że ONR się z wydarzeniem i historią utożsamia a LGBT chce tylko prowokować i to na czyimś grobie co jest obrzydliwe i chore ale czego się po nich innego spodziewać
  • Odpowiedz
@celulozy

Niektórym się nie mieści w głowach to, że społeczność lgbt to nie tylko seks.


Jasne że tak, to jest ideologia, cieszę się że się zgadzamy
  • Odpowiedz
Bo upamiętnianie powstania nie jest wydarzeniem, do którego pasuje promowanie lgbt.


@LeslieDancer: No tak, w końcu to rocznica powstania, w którym udziału nie wzięli ludzie wielu ras, wyznań i orientacji, tylko heteroseksualni, katoliccy potonkowie Husarii
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: To nie jest ideologia debilu, już za granicą nawet mają bekę z tego lub współczucie dla ludzi żyjących tutaj. Nawet w Polsce było rozstrzygane czy to ideologia i oj jednak nie, to tylko ludzie, którzy chcą być traktowani normalnie i mieć równe prawa.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi Bosak jest dla ciebie jakimś autorytetem widzę

Definicja PWN
ideologia [fr. idéologie < gr. idéa ‘kształt’, ‘postać’, ‘przedstawienie’, ‘pojęcie’; lógos ‘słowo’, ‘nauka’], pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory poglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata.
  • Odpowiedz