Wpis z mikrobloga

Czy w naszym kraju naprawdę panuje przekonanie, ze gdy bierzesz kawę #bezkofeinowa, to jest to dlatego, ze to modne? Mam kur#a problem z sercem i sobie w maczku wzielam na śniadanie kawę bezkofeinową, żeby coś ciepłego się napić w chłodniejszy dzień. Kilka łyków, w głowie się kręci, słabo, nogi drętwieją i serce wali. Puls 160, no tak. Dali zwykłą bo przecież nie poczuje różnicy co nie? Często tak bywało, swego czasu pracowałam w jednym i gdy jest dużo ludzi, rzeczywiście nie robi się kaw specjalnych. Ja robiłam zawsze bo wiem, że takim wynalazkiem można kogoś zabić, tak samo z mlekiem laktoza/bez. I zawsze darcie ryja ze wolno robię, no i tam nie pracuje :)))
Jakaś kobieta mi na ulicy pomogła bo bym nie doszła do domu. Mają szczęście ze nie zemdlałam bo bym ich pozwała. I tak bym przegrała XD
Warszawa na dworcu centralnym dziś po 8
Thank you for coming to my TedTalk

#mcdonalds #zalesie
  • 26
@himeyume w pierwszej kolejności to udaj się do kardiologa a nie na skargę do mcdolanda, problemy z sercem i nadciśnienie prawidłowo leczone nie powinno przeszkadzać w życiu codziennym, ja wale nawet koks okazyjnie i wszystko jest git.
@sugite: częstoskurcz komorowy, maja mi za jakiś czas ablacje robić. Jeśli się zle czujesz i serce działa Ci nie tak to się koniecznie zbadaj. Ja muszę teraz regularnie kardiologa odwiedzać
@piotre-gie: Nie napisali jeszcze nic