Wpis z mikrobloga

Naprawdę Polacy to ludzie, którzy zawiść wysysają z mlekiem matki... albo nie wiem... może tu jest jakieś specyficzne powietrze, czy jakieś inne pole magnetyczne.

Cały tag #f1 #!$%@? nienawiścią do Hamiltona i radością z tego, że Alonso go przyblokował.
Do tej pory cały tag robił bohatera z Verstappena, bo udało mu się parę razy wygrać z Hamiltonem. Dziś bohaterem nr 1 jest Alonso.

Poza hejtem na Lewisa, jeszcze jest Russel, którego zawistne polaczki nienawidzą za występy sprzed dwóch lat, bo był faworyzowany przez Wiliamsa.

Ja #!$%@?ę co za naród.
  • 44
@FlasH: To nie jest tak, że ludzie są personalnie przeciw Hamiltonowi (chociaż pewnie niektórzy tak, ze względu na jego postawę społeczną), ale raczej przeciwko dominantowi. Tak samo było za czasów dominacji Vettela i tak samo będzie przy dominacji Verstapena za kilka lat...
Gdyby był w porządku człowiekiem to byłby traktowany tak samo jak Seb czy Fernando.


@mzuczek: Czyli jak? Znajdź jakiś komentarz na temat Alonso tydzień temu.
@FlasH: Nie lubię Hamiltona za to jaką otoczkę dookoła siebie robi. Tak samo jak nie lubiłem Vettela, który podczas dominacji Red Bulla odstawiał szopkę, ale chłop poszedł po rozum do głowy i poprawił całe swoje otoczenie. Widać po gościu, że swoimi czynami coś działa, a nie tylko pieprzy jaki to świat jest zły na instagramie i twitterze, a banda z FIA, Sky sport to tylko jak zobaczy światło w tunelu tylnej
@FlasH: Nie mówię o dziś - dokładnie podczas GP Toskanii nawet nie został wezwany do sędziów tylko był komunikat FIA - rozważa działania odnośnie czy Hamilton złamał jakiekolwiek przepisy? Skoro wtedy rozważała dlaczego dziś nie wydali oświadczenia, że rozważają czy Seb złamał przepisy .. Tylko wołają go do sędziów żeby tłumaczył się dlaczego nie ściągnął koszulki?

Dzisiaj Hamilton na podium podczas grania hymnu zaczął pić elektrolity