Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GeneralLedger

GeneralLedger

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4268
  • Znaleziska 215
  • Mikroblog 4053
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
GeneralLedger
GeneralLedger 11.06.2026, 07:38:27
  • 0
#gielda kto kupuje a kto placze ze spada?

Co robie?

  • Kupuje 57.4% (31)
  • Placze 42.6% (23)

Oddanych głosów: 54

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perpetz
perpetz
11.06.2026, 07:41:15 via Wykop
  • 4
@GeneralLedger: kupuję i płaczę
  • Odpowiedz
ratty
ratty
11.06.2026, 08:06:19 via Wypiek
  • 1
@GeneralLedger kupilam i płacze że już nie mam za co więcej
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 07.06.2026, 15:12:02
  • 2
#f1 Charles w wywiadzie opowiada ze przez Kim nie mógł sie pohamować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obuniem
obuniem
07.06.2026, 15:06:03
  • 0
#f1
Co się stało? Stwierdziłem, że procesja i przestałem oglądać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 07.06.2026, 15:07:24 via Wykop
  • 0
@obuniem: Ferraryjska nadzieja w bandzie
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 07.06.2026, 15:02:54
  • 12
#f1 Leclerc Driver of the day XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
07.06.2026, 15:04:47 via Wykop
  • 0
@Anekito: co
  • Odpowiedz
PureEden
PureEden
07.06.2026, 11:01:56
  • 3
#f1 no dobra kochani a co sądzicie o debiucie Kim na F1?
PureEden - #f1 no dobra kochani a co sądzicie o debiucie Kim na F1?

źródło: image_picker_F0A772D1-23D3-437A-80A4-7B78638C7138-10277-000003F43D06396E

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 07.06.2026, 11:02:17 via Wykop
  • 4
@PureEden: Cringe
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
07.06.2026, 07:18:17
  • 1
Co się stało z Norrisem w Q3? Serio pytam

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
GeneralLedger
GeneralLedger 07.06.2026, 07:30:59 via Wykop
  • 2
@Piotr_Rupik: poszedł prosto przez szykane - w wywiadzie mowil ze poszedl all in, albo by wyszlo i moglby byc 3 albo nie i jest tam gdzie jest
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 27.05.2026, 17:24:25
  • 7
Pierwszy raz w przeciagu 4 lat sprzedalem akcje. Troche mi dziwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rklb #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
27.05.2026, 17:33:02 via Wykop
  • 9
@CastleGandolfo: jak kupowalem to mialem sprzedac przy 20… 2 lata trzymalem do tych 20, potem mowie no jak tak szybko te 20 wlecialo to poczekam do 40… potem do 60… potem niezdazylem pomyslec do ilu trzymac i tu nagle 150
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
27.05.2026, 18:09:56 via Wykop
  • 1
@beatboxer_z_tworek: nie, poki co wyjalem zysku tyle ile wsadzilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
27.05.2026, 18:10:13 via Wykop
  • 1
@GeneralLedger: PLUS PODATEK DLA K---W oczywiscie
  • Odpowiedz
atr3ju
atr3ju
24.05.2026, 17:47:53
  • 4
#f1 zobacze dziś to widowisko ale na 5 rano trza wstać, także będzie ciężko po 25 okrążeniu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 24.05.2026, 18:08:32 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: ryzyko zasniecia $HIGH%
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
22.05.2026, 07:03:08
  • 10
#f1 #f1spam
Weekend wyścigowy a na tagu coraz mniej osób...
@C_Perez_11, @dodi-lukebakio, @johnkashtan
CO Z WAMI?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 22.05.2026, 08:21:52 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: skonczyli z bezrobociem
  • Odpowiedz
krash
krash
19.05.2026, 14:06:35
  • 1
#gielda #rklb
krash - #gielda #rklb

źródło: 1000083581

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 20.05.2026, 18:35:58 via Wykop
  • 2
@Talarsson: ironia czy debil?
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 21.05.2026, 11:27:03 via Wykop
  • 0
@Talarsson: wystarczy jednen - usun kase ktore wrzucaja w R&D Neutrona i juz maja profit. Ale po co sie zaglebiac w szczegoly, co nie?
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 21.05.2026, 13:42:27 via Wykop
  • 0
@Talarsson: nawet jak nie poleci, to zerknij sobie na rozklad przychodow per kategorie, rakiety to sporo mniej niz polowa. Ludzie zapominaja ze RocketLab to w wiekszosci sprzet dla kosmosu (satelity, silniki, zyroskopy, lasery, technologia trackingu, komunikacji i tak moglbym dalej wymieniac)
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 21.05.2026, 15:58:15 via Wykop
  • 0
Nie zapominam i na pewno to nie jest tylko Neutron. Miliardowa wycene na pewno wykarmia, o to nie ma co sie martwic. Szybciej zobaczymy 250$ niz 50$.
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 21.05.2026, 13:59:40
  • 1
#rklb #gielda “a zbierzmy sobie 3 mld $ sprzedając akcje” - ciekawe co tym razem kupia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pmaniek
pmaniek
pmaniek
21.05.2026, 14:32:14 via Wykop
  • 0
@GeneralLedger: Polskę
  • Odpowiedz
milpl
milpl
17.03.2026, 14:45:15
  • 2
#gielda #rklb (。◕‿‿◕。)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 17.03.2026, 18:04:44 via Wykop
  • 1
Jak będzie w najblizszym czasie 120$ to cashuje i kupuje fure... powiedzmy ze za 300k
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 21.05.2026, 13:53:30 via Wykop
  • 0
@milpl: jednak trzymam XD
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 08.05.2026, 16:47:19
  • 1
#rklb niezly opor przy 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 01.05.2026, 21:26:24
  • 3
#f1 Jeszcze jutro sie okaze ze Mclaren nie zjada opon i bedzie tu taki kwiiiiik XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
02.05.2026, 16:38:27 via Wykop
  • 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: juz wiemy
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
03.05.2026, 07:07:30 via Wykop
  • 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Ty czytac wlasnych wypocin nie umeisz?
  • Odpowiedz
weezyxboss
weezyxboss
02.05.2026, 16:41:39
  • 9
( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
weezyxboss - ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-02 184107

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 02.05.2026, 16:52:20 via Wykop
  • 1
@weezyxboss: widac ze przejedzony, piecze po tym d--a
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 02.05.2026, 16:35:36
  • 3
#f1 NO I PIEKNIE
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 01.05.2026, 21:18:07
  • 11
#f1 Dobranoc
GeneralLedger - #f1 Dobranoc

źródło: IMG_4563

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
01.05.2026, 21:20:02 via Wykop
  • 0
@ruut: c--j mnie obchodzisz typie
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
01.05.2026, 21:23:32 via Wykop
  • 0
aaa to Ty, nawet nie zauwazylem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking