- 0
#f1
Co się stało? Stwierdziłem, że procesja i przestałem oglądać
Co się stało? Stwierdziłem, że procesja i przestałem oglądać
GeneralLedger via Wykop
- 0
@obuniem: Ferraryjska nadzieja w bandzie
#f1 Leclerc Driver of the day XD
GeneralLedger via Wykop
- 0
@Anekito: co
- 3
#f1 no dobra kochani a co sądzicie o debiucie Kim na F1?
źródło: image_picker_F0A772D1-23D3-437A-80A4-7B78638C7138-10277-000003F43D06396E
Pobierz
GeneralLedger via Wykop
- 4
@PureEden: Cringe
GeneralLedger via Wykop
- 2
@Piotr_Rupik: poszedł prosto przez szykane - w wywiadzie mowil ze poszedl all in, albo by wyszlo i moglby byc 3 albo nie i jest tam gdzie jest
GeneralLedger via Wykop
- 9
@CastleGandolfo: jak kupowalem to mialem sprzedac przy 20… 2 lata trzymalem do tych 20, potem mowie no jak tak szybko te 20 wlecialo to poczekam do 40… potem do 60… potem niezdazylem pomyslec do ilu trzymac i tu nagle 150
GeneralLedger via Wykop
- 1
GeneralLedger via Wykop
- 1
@GeneralLedger: PLUS PODATEK DLA K---W oczywiscie
- 4
#f1 zobacze dziś to widowisko ale na 5 rano trza wstać, także będzie ciężko po 25 okrążeniu
GeneralLedger via Wykop
- 3
@JuzefCynamon: ryzyko zasniecia $HIGH%
#f1 #f1spam
Weekend wyścigowy a na tagu coraz mniej osób...
@C_Perez_11, @dodi-lukebakio, @johnkashtan
CO Z WAMI?
Weekend wyścigowy a na tagu coraz mniej osób...
@C_Perez_11, @dodi-lukebakio, @johnkashtan
CO Z WAMI?
GeneralLedger via Wykop
- 1
@UsmiechnietyAnon: skonczyli z bezrobociem
- 1
źródło: 1000083581
Pobierz
GeneralLedger via Wykop
- 2
@Talarsson: ironia czy debil?
GeneralLedger via Wykop
- 0
@Talarsson: wystarczy jednen - usun kase ktore wrzucaja w R&D Neutrona i juz maja profit. Ale po co sie zaglebiac w szczegoly, co nie?
GeneralLedger via Wykop
- 0
@Talarsson: nawet jak nie poleci, to zerknij sobie na rozklad przychodow per kategorie, rakiety to sporo mniej niz polowa. Ludzie zapominaja ze RocketLab to w wiekszosci sprzet dla kosmosu (satelity, silniki, zyroskopy, lasery, technologia trackingu, komunikacji i tak moglbym dalej wymieniac)
GeneralLedger via Wykop
- 0
Nie zapominam i na pewno to nie jest tylko Neutron. Miliardowa wycene na pewno wykarmia, o to nie ma co sie martwic. Szybciej zobaczymy 250$ niz 50$.
@GeneralLedger: Polskę
- 2
GeneralLedger via Wykop
- 1
Jak będzie w najblizszym czasie 120$ to cashuje i kupuje fure... powiedzmy ze za 300k
GeneralLedger via Wykop
- 0
@milpl: jednak trzymam XD
#rklb niezly opor przy 100
#f1 Jeszcze jutro sie okaze ze Mclaren nie zjada opon i bedzie tu taki kwiiiiik XD
GeneralLedger via Wykop
- 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: juz wiemy
GeneralLedger via Wykop
- 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Ty czytac wlasnych wypocin nie umeisz?
GeneralLedger via Wykop
- 1
@weezyxboss: widac ze przejedzony, piecze po tym d--a
#f1 NO I PIEKNIE
GeneralLedger via Wykop
- 0
@ruut: c--j mnie obchodzisz typie
GeneralLedger via Wykop
- 0
aaa to Ty, nawet nie zauwazylem
Osiągnięcia
Rocznica
od 16.06.2026Rocznica Mikroblogger
od 26.09.2021Mikroblogger









Co robie?