Wpis z mikrobloga

#katowice #policja #csiwykop #smiertelnewypadki #polskiedrogi #wykop

Z racji, że już mam dość czytania z dupy ekspertów zrobiłem, krótką analizę tego co się stało w Katowicach- mowa o zabójstwie ( bo w mojej opinii tym było) 19 latki przez kierowcę autobusu.

Na filmie widać wyraźnie, że ofiara jak i jej partner nie uczestniczyli w bójce od samego początku.
Widać też, że kierowca ciągnąc cały czas pod autobusem 19 latkę skręcał autobusem goniąc jej partnera kiedy ten próbował uciec na chodnik.

Proszę jedynie aby udostępniać ten materiał aby ukarać sprawce i aby pokazać, że wszelki hejt na ofiarę jest bezpodstawny.
Trzeba zrobić wszystko aby ten człowiek poniósł karę za to co zrobił. Jeśli ktoś z policji zobaczy i ktoś im podeślę to mam nadzieje, że mój tok myślenia okaże się pomocny
wmw987 - #katowice #policja #csiwykop #smiertelnewypadki #polskiedrogi #wykop

Z ra...

źródło: comment_1627843330DML0Pq7BYpxkjbO6FXIR1Z.jpg

Pobierz
  • 91
@Dukov: no ja myślę, że tutaj jemu chodziło o nastraszenie ich, przegonienie tej bandy, sprawy się jednak potoczyły fatalnie. Niemniej według mnie, osoby, którym de facto nic nie grozi a które są w stanie kogoś ot tak rozjechać powinny być oddzielane od społeczeństwa. Podobnie jak osoby, które #!$%@?ą się na ulicy, zapewne są w stanie Cię napaść.
@Dukov: dlatego uważam, że te gówniaki które się tam biły, powinny być pociągnięte do jakiejś odpowiedzialności - tylko ciężko sensowny paragraf na to znaleźć, żeby dał po skórze. Sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym? czytałem gdzieś, że prokurator rozważa oddzielenie wątku tej bójki i zajęcie się nim
@krispp: Zaraz ktos napisze ze nie masz empatii, bo probujesz wyselekcjonowac normalnych ludzi od skrajnej patologii ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale tak kierowca do psychiatryka ma jakis zaburzony instykt obrony, a patusy do pierdla za spowodowanie zagrozenia zycia obywateli, no ale wiadomo na czym to sie skonczy patola na bok, a kierowca glowny cel.
@jimlahey:

Zapomniałeś, że chwilę wcześniej potrącił tym autobusem dziewczynę więc logiczne, że powinien nie uciekać tylko czekać na policję. @krispp słusznie pisze, że w tamtym miejscu nie ma mowy o tym, że był rozpędzony i ich nie zauważył albo nie zdążył wyhamować. Musiał celowo wjechać w te dziewczynę więc nic dziwnego, że ludzie zaczęli walić w drzwi i chcieli chwilę po potrąceniu. Potrącenie i ucieczka z miejsca zdarzenia to też już
@JK91: @Quimeen: @jamnig:

Nikt nie atakuje kierowcy dopóki ten nie wjeżdża celowo w pierwszą dziewczynę. Jestem w tamtym miejscu bardzo często i nie ma mowy o tym, żeby nie zdążył wyhamować lub ich nie zauważył. Po prostu zamiast czekać lub ominąć po prostu potrącił dziewczynę i zanim to się stało musiał stać na przystanku, który jest zaraz obok tylko po to, żeby na nią wjechać.
@Quimeen: chłopak, który wpadł tam między nich ich przegonić z ulicy nie brał udziału w bójce podobnie jak dziewczyna, która wybiegła za nim i zginęła. Mało tego po tym jak gość tam wjechał bójka ustała i wtedy kierowca dodał gazu taranując dziewczynę i próbując przejechać jej chłopaka.

Poza tym nie potrącił tej pierwszej dziewczyny przypadkiem. Tam zatrzymują się wszystkie autobusy i na innych nagraniach widać to wyraźnie, że inni kierowcy czekali.