Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii:
Zapytała co mieliby robic, wiec nie odrzuciła od razu oferty xD
Jest zatem całkiem możliwe, że przyjęłaby oferowaną jej (w jej przekonaniu) ofertę i w tym kontekście należałoby odczytywać moją wypowiedź.
Trochę przerażające, że muszę takie rzeczy tłumaczyć, ale tu jest wikop xD
I wierz mi, nie tylko ona ma tzipę xD wydaje mi sie ze koles sprawdzał podatność na kija w dupie, cóż, znalazł, ale w Twojej ¯\_(ツ)_/¯
@NapoleonV: Trochę przerażajace że co prawda potrafisz czytać ale twoja inteligencja nie pozwala ci rozumieć tego co czytasz. Ja rozumiem, że przez częste odrzucenia i ogółem sytuacje na „rynku martymonialnym” nienawidzicie kobiet ale to już zaczyna przestawać być zabawne.

Sprawdzał podatność na kija w dupie


Za moich czasów na takich mówiło się niewychowane prostaki no ale czasy się zmieniają i takich jest coraz więcej, przez co racjonalizują swoje prostackie wychowanie i
@Janusz_z_Rivii:
xD Zawsze zastanawiało mnie, skąd w wykopkach tyle jadu. Dla Ciebie argumentem jest że "my" jesteśmy odrzucani przez kobiety bo nienawidzimy kobiet?
Cóż ja je kocham, nigdy na niepowodzenie nie narzekałem ze strony płci przeciwnej ale hej, nie będę burzył Twojego światopoglądu. Dyskusja jest niepotrzebna bo jak mam Ci cokolwiek udowodnić?
A Ty z tym taktem nie przesadzaj bo nigdy ci włosy między palcami nie wypadną xD
Po co stawiasz