Wpis z mikrobloga

Czy atak antyszczepów na punkt szczepień to był false flag?


spójrzcie jak łatwo zdyskredytować dany ruch czy ideę. Jakie to proste. Zapłacić paru idiotom i przez kilka dni można temat wałkować i dehumanizować stronę przeciwną.

Albo zapłacić komuś żeby podpalił przy okazji budkę wartownika przy ambasadzie.
Albo żeby wrzucił racę do mieszkania gdzie wywieszona jest flaga lgbt.

Działa to też w drugą stronę.
Zapłacić komuś żeby wyzywał policję na marszu.
Albo rzucił czymś w kościół.

Jakie to jest proste a zarazem smutne, że wybryk kilku jednostek niszczy to, co ciężko budowali ludzie przez lata.

#covid #koronawirus #przemysleniazdupy #takaprawda #konfederacja #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1627568342OexvqDfo9VqTJUYFgRuiVs.jpg
  • 41
@badurka: mógłby być, natomiast na pewno są fanatycy, którzy mogliby to zrobić więc nie wiadomo. jednak zobaczysz, że jakby był protest przeciwko paszportom itd. to po pojawieniu się stopnopa i innych kasztanów cała inicjatywa padnie. jak ze strajkiem kobiet po wyjściu lempart i lgbt
Czy atak antyszczepów na punkt szczepień to był false flag?

nie wiem, ale się domyślam


@badurka: ktoś ładnie portfelem ruszył skoro poparcie dla tych zwierząt było widać nawet na wykopie, bo rozumiem że szury to popierające też zostały opłacone żeby zdyskredytować antyszczepow jeszcze bardziej?
Tak w ogóle to po co oni tam się wdarli? Bo nie śledziłem tego cyrku.


@bastek66: wydarli swoje wieśniackie mordy i poszli
ale nagonka na wszystkich przeciw covid poszła w świat
@badurka: Ale czy organizacje, które zrzeszają ludzi z tej grupy natychmiast odcięły się od PŻK i potępiły całą sytuację? To normalne postępowanie przy podejrzeniu prowokacji.
Ale czy organizacje, które zrzeszają ludzi z tej grupy natychmiast odcięły się od PŻK i potępiły całą sytuację? To normalne postępowanie przy podejrzeniu prowokacji.


@wrzesien: nie wiem jaka organizacja zrzesza takich ludzi jak ja, ci ludzie chyba po prostu są, nie robią szumu wokół siebie, nie szukają atencji
i ja się od tych zachowań odcinam
Może Konfederacja? Czy to też jacyś bardzo skrajni antyszczepionkowcy?


@wrzesien: zależy kto z konfederacji, tam jest niestety spory rozstrzał jeśli chodzi o poglądy osób w zarządzie...
brakuje mi jasnego przekazu z ich strony -> lockdowny i szczepienie dzieci NIE, szczepienie osób starszych i tych co chcą TAK

to jest przecież tak proste a zarazem nikomu nie robi krzywdy
@badurka: Wydaje mi się, iż to bardzo mało prawdopodobne, iż ktoś urządza prowokacje aby zdyskredytować nie zorganizowaną grupę ludzi. Dla kogo niby mielibyście stanowić kłopot? Nie protestujecie, nie stanowicie zagrożenia dla status quo.
No właśnie też ta cała akcja wzbudziła wątpliwości zwlaszcza fakt że ochroniarze z punktu szczepień już nastepnego dnia zostali odznaczeni przez premiera, atak był na ratowników medycznych którzy że szczepieniami mają niewiele wspólnego. Jeszcze atak został przeprowadzony wyjatkowo ordynarnie. I zastanawia zwłaszcza jeden fakt, który punkt szczepień zatrudnia w ogole ochronę i to jeszcze w nie jednosobowym składzie tylko wiekszym ?
jeżeli chodzi o antyszczepów to po prostu wystarczy dać im mówić


@WalesakEuropejski: z tym się zgadzam
natomiast nie zgadzam się z wrzucaniem do jednego wora tych wariatów z STOP NOP razem z osobami które mają umiarkowane podejście do covida, są przeciwni szczepieniu dzieci oraz lockdownom
Co #!$%@? antyszczepy budowały przez lata, bo serio nie rozumiem xD


@johny-kalesonny: to był ogólny zarys sytuacji, ala przykład, że ktoś pracuje nad czymś latami, a przyjdzie banda debili i cała praca na nic

antyszczepy nie zbudowały nic, chodzi mi raczej tak jak wspomniałam wyżej o osoby o umiarkowanym podejściu do covid, bo teraz każda osoba która ma obawy co do covida jest często nazywana antyszczepem i wrzucana do jednego wora
@badurka: Ale osoba, która nie chce się szczepić na covida, szczególnie szczepionkami mrna, to jest klasa antyszczepa. To dokładnie to samo. To nie jest jakiś "zdrowy sceptycyzm", tylko antyszczepstwo pierwszej wody. Wydaje mi się, że robi Ci się smutno, bo zrozumiałeś jaka klasa ludzi wyznaje takie poglądy.

To nie jest false flag. Osoby, które są bardzo "sceptyczne" wobec szczepionek są zupełnie odrealnione i tak właśnie się zachowują.