Wpis z mikrobloga

Jakich znacie osobiście najlepiej zarabiających ludzi? Czym się zajmują, ile wyciągają, jak do tego doszli?

Pomijając Oskarków Deweloperskich z dobrym startem, mecenasów i lekarzy którzy zaczęli zarabiać tak na prawdę dopiero po 30stce no i tych całych #programista15k co myślą, że ta ich seniorska pensja to jakiś majątek w tych czasach. Poczytałbym najchętniej historie o sebkach, którzy
zamiast się uczyć to porozkręcali swoje biznesy i mają do dyspozycji chociaż te 30-50k / msc xd

#pieniadze #zarobki #wlasnafirma #biznes #warszawa #studbaza #pracbaza
dopeboiYSL - Jakich znacie osobiście najlepiej zarabiających ludzi? Czym się zajmują,...

źródło: comment_1627484186iwOaNjcPJDzUzUpaMWKe00.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: Pomijając lekarzy to firma budowlana. Sprzętu nawynosił z firmy w której pracował. Zabrał najlepszych ludzi z firmy, dokoptował paru pomocników i robi jako firma podwykonawcza na budowach. Prace spawalnicze, operatorzy maszyn, drobna budowlanka, montaż rusztowań. Jego praca ogranicza się do jeżdżenia po budowach, oferowaniu swoich usług i piciu z szefami budowy. Zarobki ciężko stwierdzić czy regularnie ale raz #!$%@? powiedział że w tym miesiącu zarobił 40 k na czysto.
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: to nie był robol tylko najpierw kierownik a potem dyrektor. Nigdy fizycznie się nie #!$%@?ł. A pracowników wyprowadzał z firmy i mu dom budowali w godzinach pracy.
Dla mnie taki poziom ogarnięcia życiowego to jest jakaś abstrakcja
A przy tym typ sprawia wrażenie prostego głupka.
Śmiesznie wygląda jak wypada z nowej audi #!$%@? pod monopolem i się wita ze wszystkimi pijaczkami. Zajebiście życie z miejscową ludnością, gdzie mieszka. Nieważne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dopeboiYSL: handel najszybciej, szczególnie jeśli kwoty są ogromne i najpierw sprzedajesz a potem kupujesz. Możesz kupić coś za 100tys i sprzedać za 120tys nie mając nic. Po 2-3 latach już można mieć koło miliona na czysto rocznie tylko trzeba sobie dobrą niższe wybrać i duże transakcje.
  • Odpowiedz
Deweloper mieszkaniowy, zaczął 20 lat temu od budowy domków, dzisiaj w wieku 45 lat prowadzi budowy 3 osiedli ze wspólnikami, z każdego osiedla licząc po PUM mają po 50mln przychodu, ale sprzedaż rozkłada się na te 2/4lata
  • Odpowiedz
@saszka-bc ciezko wyobrazic sobie wejscie na poziom 150-200k netto wczesniej bedac wysmiewanym przez swoja rodzine za mniejsze ambicje finansowe, jakos musiales zaczac i skads wziac pieniadze, a potem wybrac branze, w ktorej chcesz sie rozwinac. Chyba, ze nie kupowales drozdzowek i sprzedales meble z pokoju
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: Wiem, że nie o to Ci chodziło, ale najlepiej zarabia mój znajomy lekarz. Kasa dopiero po 35 rż. zaczęła lecieć, ale już mnie przegonił w zarobkach msc.
Edit. O sebkach, co się czegoś dorobili, to nikt. Większość nawet zębów nie ma.
  • Odpowiedz