Wpis z mikrobloga

Drodzy obserwujący tag #gpt

Zapraszam do obejrzenia nowego materiału na kanale, który wylądował tam dosłownie 5 minut temu. Tym razem (po raz pierwszy od DAWNA) w formie vlogowej opowiedziałem dlaczego jestem przeciwnikiem konsol w wersji Digital. Nie grom - a konsolom, takim jak #xboxseriess czy #ps5 Digital.

PS: Wiatrak za mną **ja daje, nadal przy zamkniętym oknie i odpalonych światłach w pokoju jest jakieś 2137 stopni w skali #!$%@?ąco.

Zapraszam :-)

#vlog #gry
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arkadikuss: Digital jest fajny do czasu gdy w sklepie stacjonarnym gra w cenie regularnej, w wersji deluxe jest za 99 zł, a na ps Store na MEGA WYPRZEDAŻY za 199 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat to prawdziwy przykład dotyczący WD: Legion ale digitilowiec napiszę, że przecież kto chce grać w Ubi Crapy po czym wraca pograć w Raczeta kupionego za 330 zł, gdy somsiad kupił go na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arkadikuss: z drugiej strony sam mam Xboxa SX z napędem ale od premiery kupiłem tylko dwa tytuły na płycie, a reszta gier to GP + digitale które faktycznie nie dałoby się taniej kupić na płycie.
@arkadikuss: A w odpowiedzi to filmu to tak.
Wolę digitale z tego względu, że nie muszę się martwić targaniem płyt czy pudełek.

Wszystko przypisane do jednego konta, nie muszę się martwić o to że pudełko mi się zawieruszy lub postawię gdzieś w rogu i będzie się tylko kurzyć a ja będę miał do ścierania większą powierzchnię.

Gry generalnie traktuję bardzo wybrednie i żebym kupił daną grę to muszę się ze 100
Wolę digitale z tego względu, że nie muszę się martwić targaniem płyt czy pudełek.


@NPC2137: w wersji z napędem też możesz kupić grę cyfrowo i mieć na zawsze przypisaną do konta. Dla mnie możliwość odsprzedania gry po przejściu lub zakupu starszej gry za grosze (nawet używanej) jest bezcenna. Tym bardziej że 90% gier konsolowych przechodzi się raz i odkłada na półkę (ile jest gier w które będziesz regularnie grał przez lata?).
@Kalan Kupiłem 3 gry na PS5 do których regularnie wracam, reszta mnie nie obchodzi. Więc mam gdzieś czy digital czy fizycznie bo i tak nie zamierzałbym ich odsprzedawać.

Demon Souls, Returnal, Nioh

A te w 90% gier które się raz przechodzi to mnie nie interesują. Bo zwyczajnie uważam je za syf. I nie ważne czy Steam czy PS5.