Wpis z mikrobloga

ktoś niżej wyśmiał emeryturę olimpijską - 2800 zł
że niby mało XD
w kraju, w którym nauczyciel dostaje mniej
zdobywasz brąz w jakiejś niszowej dyscyplinie i masz taki dodatek do końca życia, imo zajebiscie xD
#tokio2020
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pi73r: przecież wiem że piłka nożna przynosi kosmiczne przychody w porównaniu do takiego kajakarstwa tylko zauważam zabawnie dużą różnicę w zarobkach xD póki ktoś chce za to płacić i inwestować to widocznie jest usprawiedliwiona
  • Odpowiedz
zdobywasz brąz w jakiejś niszowej dyscyplinie


@Alex_mski: Jedź i zdobądź...

Zapewniam Cię, że jest wiele lżejszych, pewniejszych i zazwyczaj tańszych sposobów na zarabianie 2800zł do końca życia, niż zdobycie medalu IO w "niszowej
  • Odpowiedz
@Alex_mski: Z jakiej racji ja mam jakiemukolwiek sportowcowi coś opłacać ze swoich podatków? Nie interesują mnie te wygibasy i nie chcę na to płacić - niech płacą ci co chcą oglądać.
  • Odpowiedz
@Alex_mski: odbierzmy te emerytury i ciekawe wtedy ile medali będziemy mieć. Dla wielu sportowców, którzy uprawiają mało medialne dyscypliny, na których de facto nie zarabiają nic a często dokładają do nich, perspektywa wcześniejszej emerytury olimpijskiej jest główną motywacją.
  • Odpowiedz
@mgagarin: dlatego nie dostajesz emerytury za trenowanie, a za osiągnięcia. Zdobądź jakieś mistrzostwo w programowaniu, rozsław swoją pracą kraj a sam będę optował za emeryturą dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@korneliaaa: xD No na pewno takie tuzy jak anonimowy wioślarz, członek ośmioosobowej osady, reprezentant w strzelectwie z karabinu pneumatycznego mają grube miliony z reklam, wszyscy tylko biją się o nich xD Jak nie znasz się to nie wypowiadaj. Tacy sportowcy DOKŁADAJĄ Z WŁASNYCH PRYWATNYCH PIENIĘDZY, żeby móc uprawiać swoje dyscypliny a Ty myślisz, że mają grubą kasiorę z reklam xD
  • Odpowiedz
@korneliaaa: ależ problem i mnie dotyczy, też pewnie nie zobaczę swojej emerytury, tym niemniej uważam, że są grupy osób, które zasługują na coś od państwa. Jeżeli ktoś swoją pracą podnosi u ludzi poziom dumy narodowej, rozsławia kraj, to zasługuje chociaż na te emerytalne ochłapy. I ja mam to gdzieś, że Tobie to się nie podoba. Mnie też wiele rzeczy się nie podoba, ale jednak się godzę na nie.
  • Odpowiedz