Wpis z mikrobloga

ktoś niżej wyśmiał emeryturę olimpijską - 2800 zł
że niby mało XD
w kraju, w którym nauczyciel dostaje mniej
zdobywasz brąz w jakiejś niszowej dyscyplinie i masz taki dodatek do końca życia, imo zajebiscie xD
#tokio2020
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W pare gier komputerowych bylem w swiatowej topce i nikt mi emerytury za to nie da, a tez jestem kojarzony tylko wsrod "kumatych" ktorych moze byc wiecej niz przy jakims pycipolo.


@pi73r: które pinballe najbardziej lubisz? i od jakiego czasu grasz w sapera? xD

światowa topko xDDD

  • Odpowiedz
@mgagarin: masz tam wyżej napisane, że te emerytury pobiera jakieś 500 osób w skali całego kraju, to jest jakieś 12 mln rocznie czyli śmiesznie nieistotny wycinek budżetu. Daj namiary to co zwrócę te 10 groszy które z twoich podatków rocznie na to idą, bo ja akurat lubię oglądać wygibasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w kraju, w którym nauczyciel dostaje mniej


@Alex_mski: trochę uogólnienie, ale ostatnimi czasy większość osób idzie na studia pedagogiczne, bo nie dostało się na bardziej oblegane kierunki, jak np. psychologia. Ponadto ilu mamy nauczycieli, a ilu olimpijczyków z sukcesami? Porównujesz nauczycieli, spośród których spora część miała problemy z prowadzeniem e-lekcji do sportowców, którzy są nie tylko najlepsi w kraju w tym co robią, ale też i na świecie. Mam nadzieję,
l.....r - > w kraju, w którym nauczyciel dostaje mniej

@Alex_mski: trochę uogólnie...

źródło: comment_1627474851wbj4JDc2WT4XE6dWKKsM5l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kenteris:

odbierzmy te emerytury i ciekawe wtedy ile medali będziemy mieć.

Ile? 5 zamiast 8? Co z tego?

- Arisu-san, gdzie w końcu stawiamy tę
  • Odpowiedz