Wpis z mikrobloga

@Dutch: a czemu mamy tworzyć wyjątki? Czy mnie sa potrzebne zabytki? W czym ten pałac mi pomoże w życiu? Sprawi, że będę miał lżej? Po co mi muzea, do których nie chodzę? Tak można długo wymieniać. Ja się liczę z tym, że i tak moje podatki będą szły na cele, z którymi nie każdy będzie się czuł solidarny. Mimo wszystko ludzie mają w sobie wbudowany patriotyzm, więc zależy im na tym,
@Kenteris:

A #!$%@?, że taki przedstawiciel niszowej dyscypliny może potem napisać książkę albo wziąć udział w reklamie sklepu militaria.pl to taki kek, że o #!$%@? xD

A dlaczego nie może? Wersow może, Daniel Magical może, a światowej sławy sportowiec jest za głupi? Chyba nie.

Możemy się spierać co do wielu wydatków publicznych, jeden może uznać, że po co mu ścieżki rowerowe, inny może zakwestionować pieniądze na sport.

Dokładnie tak, dlatego dopóki
A dlaczego nie może? Wersow może, Daniel Magical może, a światowej sławy sportowiec jest za głupi? Chyba nie.


@Dutch: xDDDDD

Utytułowany sportowiec nie równa się światowej sławie, ani nawet krajowej sławie. Sława większości medalistów rozbłyska w czasie igrzysk i zaraz po nich gaśnie. Ciężko to porównać z jakąś wersow, która za robienie dzióbków do kamery ma setki tysięcy fanów. No i tak - tu wchodzi zasady kapitalizmu, że widz sam wybiera
@itozga: @kolikowski: Odrobinkę zaniżyłem .Dopytałem się jej teraz i powiedziała ,że 1 500 zł . Żadna ustawa dezubekazykacyjna jej nie objęła. Pracowała w PGR . Może dlatego ,że ona nie miała studiów i dlatego obniżali jej zarobki bo była po technikum zakończonym maturą