Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy jak kupie sobie takiego
Encre noireto jak się psiknę to będzie się trzymało przez dłuższy czas, powiedzmy 8 godzin, czy po godzinie będzie po wszystkim? Szukam męskiej perfumy która utrzymywałaby się przez dłuższy czas.

#perfumy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SheikTango: jak lubisz takie klimaty to tak ale jeżeli chcesz mieć taki perfumy daily że tak powiem to encre noir to słaby pomysł
no chyba, że pracujesz jako grabarz albo w domu pogrzebowym xD
obczaj sobie mont blanc explorer, ma całkiem dobrą trwałość i projekcję za dobrą kasę
a zapach się na pewno spodoba bo podoba się chyba każdemu kogo pytałem
  • Odpowiedz
@RumClapton: na początku jest trochę owocowy ale potem już czuć mocno wetywerie i te inne poważniejsze, bardziej męskie nuty których nie umiem nazwać
nie nazwałbym explorera na pewno słodziutką mgiełką dla nastolatki xD
nie wiem jak z innymi klonami i aventusem bo nie wąchałem
  • Odpowiedz
@perfumiarz: Dobra to w tym samym temacie mogę tylko dodać, że najmniej trafna nazwa perfum to Ultra Male, bo to dla mnie słodziuka mgiełka dla nastolatki xd Jeśli ktoś lubi Ultra Male to polecam Nike Blue Man - jego tańszy klon, ale dla mnie osobiście mało męski to zapach.
  • Odpowiedz
@RumClapton: no nazwa faktycznie mało trafiona. mam flakon 125 i mi się ten zapach podoba chociaż pewnie zużyje go za 10 lat bo wyobrażam sobie go tylko jako zapach na wieczorne wyjścia lub do klubu
jest ultra niemęski faktycznie ale podoba się otoczeniu szczególnie kobietom
ale wolę ultra male od takiego erosa np, zapach ładniejszy i o wiele lepsze paramtery
  • Odpowiedz
@perfumiarz: Też mi Eros nie podchodzi, mimo że bardzo lubię resztę zapachów od Versace (szczególnie Dylan Blue i The Dreamer, mam flakony i korzystam na okrągło. Potem byłby Oud Noir i Pour Homme, a Eros gdzieś na końcu :(
  • Odpowiedz