Wpis z mikrobloga

Kur* jak mam spierd* życie. Jestem zakochany w koleżance od kilku lat i nie mogę się odkochać. Próbowałem już na milion sposobów żeby ją przekonać do siebie ale ona za każdym razem dawała mi znać że nie traktuje i nie będzie mnie traktowała jak potencjalnego kandydata chociaż zachwala mój charakter, ehh... Próbowałem znaleźć inną ale bez skutecznie, ciągle myślałem o swojej koleżance.
Ale to nie o tym, chce się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to postaram się wytrzymać tyle ile jest tych plusów bez oszukiwania.
Szczerze to chciałbym aby nie było tu żadnego bo cholernie chce do niej napisać i spytać się o byle gówno tylko po to aby mieć z nią kontakt. Panowie i Panie w waszych rękach jest moja znajomość z moją jedyną miłością.

PS. jak coś będę zdawał relację i oczywiście jak nie dam rady to napisze tu ale mam nadzieję że mi się uda.
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki #milosc
  • 151
  • Odpowiedz
@MrNobody2021:

1. Nic z tego nie bedzie.
2. Ona nie jest wyjatkowa, sa inne kobiety z ktorymi jestes w stanie zbudowac fajny zwiazek
3. Szkoda marnowac Twoje zycie na osobe, ktora nie chce byc z Toba
4. Jests po 30ce wiec masz przed soba wlasnie szczyt atrakcyjnosci jako mezczyzna - nie trac tego czasu na uzalanie sie nad nieszczesliwa miloscia. Zycie jest za krotkie.
5. Jesli nie.mozesz sam, skorzystaj z psychoterapii
  • Odpowiedz
@MrNobody2021 kiedyś miałem podobnie...i zdobyłem ją :) otóż zachwalała mnie tak samo jak Ciebie, ale jej "wewnętrzne ja" blokowało ją. W końcu zerwałem z nią totalnie kontakt i znalazłem inna laskę. Z racji tego że mamy wspólnych znajomych to spotaklismy się na jednej imprezie i wtedy z jej strony było zdecydowane parcie na mnie :) z racji tego że z ówczesną dziewczyną specjalnie nie układało się to w przeciągu kilku dni zerwałem
  • Odpowiedz
@MrNobody2021: kilka lat we fz siedzieć to trzeba mieć niezle pod kopulom XD już za pierwszym razem jak ci wyjaśniła, ze nie jest tobą zainteresowana trzeba bylo sie odciąć kompletnie i jesteś zdrowy w miesiąc
  • Odpowiedz
@ActiveekHere nie wszyscy są tobą. Niektórzy mają większą wrażliwość, bardziej się przywiązują itd. to tak jakbyś nie wiedzial takich rzeczy.

@arek-niziolek omg, współczuję...

@MrNobody2021 oprócz najlepszej rady jaką tu wszyscy dają (zerwanie kontaktu- myślę, że nie dasz rady) jest jedna. Wypisz sobie na kartce wszystkie jej wady. Nawet najmniejszą, możesz tam naciągać jak się da rzeczywistość, byle wypisać tego jak najwiecej. Poprzypominaj sobie kazdy raz jak cie #!$%@?, zawiodła. Myśl tylko o
  • Odpowiedz
Niektórzy mają większą wrażliwość


@greenballz: ja też jestem bardzo wrażliwy, nieważne jakim człowiekiem jesteś, każdy w takiej sytuacji powinien zrobić to samo czyli tak jak napisał mirek

zerwij znajomość - brutalne, ale jedyny sposób.


no i najlepiej znaleźć sobie kogoś w zastępstwo, na 99% się okaże że są fajniejsze osoby i bardziej zainteresowane ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MrNobody2021: Postaw sprawę jasno, a jeśli okaże się, że jednak nic z tego nie wyjdzie, to najlepiej odstaw jakąś irracjonalną inbę, żeby ostatecznie spalić mosty i wykluczyć jakikolwiek ponowny kontakt.
Tak solidnie, żebyś - choćby Cię kusiło przeprosić - nie potrafił wiarygodnie wytłumaczyć swojego zachowania.

Lepiej zawczasu zamknąć sobie złe drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrNobody2021: co ma zajebistego, dupę czy cyce? zazwyczaj te wielkie miłości i friendzony polegają na tym, że facet sobie upatruje atrakcyjną kobietę poza jego zasięgiem i potem płacz, bo on poza tą żadnej nie chce. za robienie z innych kobiet plasterka na złamane serduszko soczysta ślina ci na ryjec. jak nie możesz przestać myśleć o jakiejś babie, to daj spokój innym. chyba że od początku mówisz jaka jest sytuacja i umawiacie
  • Odpowiedz
Najlepiej przed tym oficjalnie zakończyć taką znajomość. Spotkać się na żywca, powiedzieć bez żadnych emocji, że z Twojej strony to wszystko i idziesz w swoim kierunku


@artur200222: Nie #!$%@?, skąd ten pomysł? Sens ma tylko ostatni fragment - idziesz w swoim kierunku. Nie mówisz jej o tym, nie użalasz się nad sobą, po prostu musisz żyć dalej.

Takim spotykaniem się i OFICJALNYM zrywaniem znajomości jedynie się zbłaźnisz. Uwierz mi, że takie
  • Odpowiedz
@MrNobody2021: a weź #!$%@?, ja tak miałem 5 lat. #!$%@? mordęga i katorga. O tyle dobrze ze nikogo innego sobie nie znalazła. Ale w końcu po kilkudziesięciu babkach którymi starałem się o niej zapomnieć trafiłem na jedna z która teraz planuje zostać na dłużej i wyleciała ta laska z głowy aż ten post zobaczylem
  • Odpowiedz
  • 0
@MrNobody2021 miałem tak jak ty i łatwo z tego wyszedłem. Wiązałem się z innymi. A no i kiedyś mnie ostro wkurzyła więc zerwałem kontakt. Teraz po latach mam na nią #!$%@? i ona od czasu do czasu napisze czy zadzwoni zebym wyszedl
  • Odpowiedz
@MrNobody2021 czy ona kogoś ma? Jeśli sama inicjuje rozmowy i chce wyskakiwać z Tobą na miasto w weekend to wg mnie fajna sprawa. Moim zdaniem nagłe zerwanie kontaktu nie ma sensu, jeśli już to należy wygaszać go stopniowo, tak żeby przejść przez ten proces łagodnie.
  • Odpowiedz
Minęło kilka lat, ona celowała w chadów którzy jej nie chcieli i ostatnio niby przypadkiem na mnie wpada i zagaduje ze kiedyś jej proponowałem jakieś kino więc jakby co.... To ona jest na tak xD

Interesują cie ochłapy i bycie nagrodą pocieszenia?


@Sprus: Hah też ze dwa razy miałem taka sytuację, że startowałem do dziewczyn, a one mnie nie chciały, dopiero jak po jakimś czasie lepsze opcje im się skończyły, to
  • Odpowiedz