Wpis z mikrobloga

Kur* jak mam spierd* życie. Jestem zakochany w koleżance od kilku lat i nie mogę się odkochać. Próbowałem już na milion sposobów żeby ją przekonać do siebie ale ona za każdym razem dawała mi znać że nie traktuje i nie będzie mnie traktowała jak potencjalnego kandydata chociaż zachwala mój charakter, ehh... Próbowałem znaleźć inną ale bez skutecznie, ciągle myślałem o swojej koleżance.
Ale to nie o tym, chce się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to postaram się wytrzymać tyle ile jest tych plusów bez oszukiwania.
Szczerze to chciałbym aby nie było tu żadnego bo cholernie chce do niej napisać i spytać się o byle gówno tylko po to aby mieć z nią kontakt. Panowie i Panie w waszych rękach jest moja znajomość z moją jedyną miłością.

PS. jak coś będę zdawał relację i oczywiście jak nie dam rady to napisze tu ale mam nadzieję że mi się uda.
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki #milosc
  • 151
@MrNobody2021: jedyna opcja to ją olać, jak będziesz się o nią starał to tylko pogorszysz sytuację. Musisz znaleźć kogoś innego. Po pierwsze, przestaniesz myśleć o koleżce, a po drugie paradoksalnie mając kogoś innego masz szanse u swojej koleżanki. Nie wiem jak to działa, ale jak laska widzi że jej znajomy jest z kimś innym to mimowolnie zaczyna z nim flirtować i może wtedy coś zaiskrzy. Temat sprawdzony i przetestowany. Najwyżej będziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
.Aż któregoś dnia zrobiła się lodowata. Od tak - witam się, chcę ją przytulić jak zawsze, a ona "nie dotykaj mmie". Potem po dwóch tygodniach się tłumaczyła, że jakaś rodzina jej umarła czy coś, ale to był bullshit, bo równocześnie poznała nowego chłopaka i do niego się jakoś uśmiechała. Więc po prostu znalazła sobie bolca i mnie olała. A zrobiłbym dla niej naprawdę dużo. Serio, nie była jakoś ładna, po prostu była
@MrNobody2021: mi pomogło zminimalizowanie kontaktu do minimum na dłuższy czas. Teraz już normalnie mamy jakiś tam kontakt, ale ewidentnie się odkochałem, czasami jeszcze żal dupę ściska że nie wyszło, ale to już na pewno nie jest ta beznadziejna miłość.
@MrNobody2021: @valse: skoro już powstał taki wpis to ja też się pożalę xd u mnie brak kontaktu działa połowicznie. Już ponad 10 lat mam w głowie typa, którego sobie wyidealizowałam, byliśmy ze sobą w licbazie. Ja niby rozumiem mniej więcej te mechanizmy, że tęsknie za tym wielkim uczuciem, które mieliśmy, wiem że to już by tak nie działało, to taka typowa "gorąca", emocjonująca pierwsza miłość. Nasza znajomość zakończyła się burzliwie,
e się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to p


@MrNobody2021: Fajna zarzudka, taka nieoczywista ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MrNobody2021: nie jesteś sam, wielu tkwiło w takich relacjach. Jak to w każdej relacji, niezależnie od tego czy to związek czy relacja przyjacielska, etc, kończy się dopiero jak spotykając się na ulicy będziecie sobie obojętni - nie masz ochoty ani jej przytulić, ani dać w pysk że tak to obrazowo określę.
Ja tkwiłem w takim toksycznym uczuciu parę lat, sam byłem skonfliktowany ze sobą bo miałem świadomość że nie będziemy razem,
Staraj sie znalezc kogos innego, tego kwiatu jest pol swiatu i uwierz mi znajdziesz fajniejszą.


@Podlaski_warmianin: No tak, gość ma uwierzyć jakiemuś randomowemu gościowi z neta, który nawet nie wie jak ta osoba w której zakochał się Mirek ma na imię ( ͡° ͜ʖ ͡°)