Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jak działają ci łowcy na Linkedin? Niedawno tam założyłem konto i ciągle dostaje wiadomości z ofertą pracy. Te korporacje im płacą za zdobycie pracownika? To jakaś forma konkurencji i podkradania sobie pracowników? Tyle się kiedyś nachodziłem po rozmowach kwalifikacyjnych, nadenerwowałem, wyczekiwałem a teraz sami mi dupe zawracają ( ͡° ʖ̯ ͡°) #linkedin #korposwiat #pracbaza #praca #socialmedia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś może jak działają ci łowcy na Linkedin? Niedawno tam założyłem konto i ciągle dostaje wiadomości z ofertą pracy. Te korporacje im płacą za zdobycie pracownika? To jakaś forma konkurencji i podkradania sobie pracowników? Tyle się kiedyś nachodziłem po rozmowach kwalifikacyjnych, nadenerwowałem, wyczekiwałem a teraz sami mi dupe zawracają


@dexterpol: działają tak że jak robotnik robił w firmie deweloperskiej przy budowie budynków to dla nich deweloper = programista i oferty pracy dla programistów

jak działają łowcy na
  • Odpowiedz
@dexterpol: Normalnie, za pozyskanie im pracownika który czasami tez musi przejść okres próbny dostają kasę. Zwykle preferują seniorów, bo za nich najlepiej płacą. U mnie w firmie za polecenie seniora i wyżej dawali 2-3k zł.
  • Odpowiedz