Wpis z mikrobloga

spotykam się z chłopakiem, który mi powiedział, że nie wie czy dobrze, że studiuje medycyne bo i tak informatyka zastąpi lekarzy (°°

nie dość, że mnie wkurzył, to nawet informatyke nie studiuje na politechnice ale na uniwersytecie, kiedy zapytałam ile zna języków programowania: powiedział, że żadnego... wyśmiałam, go, że z takim podejsciem nie napisze zadnego programu który zastąpi chociaz ułamek lekarza i minka mu zbledła.

szok, zwłaszcza, że myślałam, że ma troche oleju w głowie a ja właśnie siadam do nauki bo ona chociaz ma efekty (ʘʘ)

#informatyka #studbaza #tinder #zwiazki #programowanie
jmuhha - spotykam się z chłopakiem, który mi powiedział, że nie wie czy dobrze, że st...

źródło: comment_16271473173ws6G0DteI4HyiISK0oZrC.jpg

Pobierz
  • 75
@jmuhha: No i co z tego ze studiuje na uniwersytecie? XD

Co z tego ze nie zna żadnego języka programowania, informatyka to szeroka dziedzina, może bardziej interesują go np sieci komputerowe.

Za 10-15 lat całkiem możliwe - a nawet wcześniej - ze niektóre czynności medyczne będą wykonywane przez komputery, jak np. analiza zdjęć rtg, obrazu z tomografu etc. Może nawet nie tylko to, SI być może będzie w stanie rozpoznawać choroby