Wpis z mikrobloga

Instrukcja jak zmodyfikować latarkę convoy coby nie walił po oczach.

Potrzebne będzie piwo (jakie kto lubi) ale koniecznie w puszce. Przydadzą się nożyczki i taśma elektryczna. I teraz po kolei

1. Piwo wypić.
2. Nożyczkami wyciąć mały daszek
3. Taśmą elektryczną przykleić do convoya


koszt?


trudność?


#convoy #diy #rower
stamart - Instrukcja jak zmodyfikować latarkę convoy coby nie walił po oczach. 

Po...

źródło: comment_1626946635G6Jp1D0Eb3yDLNcf5p9Xq0.jpg

Pobierz
  • 18
@LuxEtClamabunt: moim zdaniem patent z puszką jest lepszy bo puszka dodatkowo odbija i zwiększa strumień światła który kumuluje się przed rowerem. Dodatkowo nic nie kosztuje i nie odpadnie na pierwszej dziurze.
fajny taki daszek z puszki, w razie dzwona można sobie pociąć tętnice.


@FELIX90:
tak, bo ten kawałek aluminium to niczym tasak, uwaga żeby kości nie przepiłowało XD

A taśma nie jest elektryczna tylko izolacyjna :P.

oczywiście, że taśma elektryczna :)
@stamart: a ja to się zastanawiam co wy za traski robicie po nocach, że potrzebujecie teki słup lumenów, pewnie jakieś ostre zjazdy w lesie, dh nago i nocą.
Ja tam odpalam rometowska lampkę za 50 zł kieruje ja w dół i jadę i widzę gdzie jadę i żyje, nie wiem może jednak powinienem wyciąć sobie ten daszek też, no nie wiem.
@T1001 ja też mam lampkę z crivita za 50 zł i spokojnie na szuter i asfalt starczy, a i do lasu też można wjechać bez większych problemów. Lampki ze słońcem w środku to faktycznie na dh, a tu większość jeździ z nimi po asfalcie...
@stamart: Mam convoya s2 z kolimatorem, mocuję na kierownicy żeby kolimator był poziomo, ładnie doświetla boki. Robiłem też daszek z puszki po pepsi, niestety ale dalej oślepia. Oczywiście już nie wali tak po oczach, ale żeby widzieć dalej niż na 5m trzeba podnieść, lampke, jak podniosę lampke to znowu oślepia. Masz tam kolimator? Czy zwykłą soczewkę skupiającą? Ten kolomator tak mocno rozprasza światła, że świeci super mocno ale super blisko.
Za