Wpis z mikrobloga

Nie ma większych odklejeńców niż ludzie z tagu #antynatalizm , najlepiej jak tacy się dziwią, że jakim cudem ludzie mogą chcieć dzieci i to jeszcze w takich złych czasach gdy przyszłość maluje się czarno xD
Pokażcie mi czasy, które były bardziej bezpieczne i gdzie poziom życia był większy dla chociażby przeciętnego Europejczyka.
To ludzie którzy chcą walczyć z pierwotna ludzką potrzebą i instynktem, z głową przeżartą Xanaxem którzy ubzdurali sobie, że egzystencja sama w sobie jest cierpieniem.
Spaczone postrzeganie świata, wyobraźcie sobie że jesteście młodym rodzicem i przychodzi do was taki wysryw i pyta się was, czemu decydujecie się na dziecko, gdy przyszłość świata rysuje się tak tragicznie xD
Zaraz pewnie naskoczą na mnie, że się wrobiłem w pieluchy i pocieszam sam siebie, a ja nawet nie mam dzieci, jestem jednak już w wieku, że sporo znajomych ma i uwaga, wcale nie każdy zamienia się w stereotypową matkę polkę i ojca Polaka, a kto był zjebem przed posiadaniem dzieci, jest takim i po.
#bekazpodludzi #cringe
  • 225
kiedy na znak walki z pierwotnymi instynktami głodu przestaniecie #!$%@? jedzenie albo w buncie przeciwko pierwotnym instynktom przynależności do grupy i potrzeby interakcji społecznych zerwiecie kontakty ze wszystkimi znajomymi i rodziną?


@Kosmox30: a czy ty przypadkiem tez nie walczysz z pierwotnym instynktem wysrania sie tu i teraz, jak czujesz ze dwojka sie zbliza, tylko nie wiedziec czemu szukasz kibelka?
Gwoli przypomnienia, potrzeby fizjologiczne w piramidzie maslowa sa na samym dole.

Rownam
@BarkaMleczna: nie oburzam się :P zobaczyłem to w gorących i stąd wniosek że trzeba zablokować bo to wygląda jak paczka trolli :D
I nie chodzi mi o to czy mam dziecko, będę miał, czy chce mieć, czy nie chce mieć... Chodzi mi o atak że jak ktoś śmie śmieć chcieć a to już jest trollowanie bo nie wierze że ktoś walczy o to żeby ktoś nie miał dzieci i innych do