Wpis z mikrobloga

Nie ma większych odklejeńców niż ludzie z tagu #antynatalizm , najlepiej jak tacy się dziwią, że jakim cudem ludzie mogą chcieć dzieci i to jeszcze w takich złych czasach gdy przyszłość maluje się czarno xD
Pokażcie mi czasy, które były bardziej bezpieczne i gdzie poziom życia był większy dla chociażby przeciętnego Europejczyka.
To ludzie którzy chcą walczyć z pierwotna ludzką potrzebą i instynktem, z głową przeżartą Xanaxem którzy ubzdurali sobie, że egzystencja sama w sobie jest cierpieniem.
Spaczone postrzeganie świata, wyobraźcie sobie że jesteście młodym rodzicem i przychodzi do was taki wysryw i pyta się was, czemu decydujecie się na dziecko, gdy przyszłość świata rysuje się tak tragicznie xD
Zaraz pewnie naskoczą na mnie, że się wrobiłem w pieluchy i pocieszam sam siebie, a ja nawet nie mam dzieci, jestem jednak już w wieku, że sporo znajomych ma i uwaga, wcale nie każdy zamienia się w stereotypową matkę polkę i ojca Polaka, a kto był zjebem przed posiadaniem dzieci, jest takim i po.
#bekazpodludzi #cringe
  • 225
@masz_fajne_donice:

Ci co robią za miskę ryżu tylko psują rynek


Przecież ja tu nie piszę o twoim "(wolnym) rynku" czy jakimś innym badziewiu tego typu, tylko wykonywaniu gównoprac po to, abyś miał możliwość zaspokojenia swoich najbardziej urągających potrzeb.

Jesteś jednym z tych ortodoksów co gdyby mieli przycisk unicestwiający natychmiast ziemię tak żeby zniknęła bez śladu w ułamek sekundy by to zrobili. Dla mnie to po prostu psychoza.


Nie, to racjonalne myślenie.