Wpis z mikrobloga

@AvantaR: a, i jeszcze - normalni ludzie nie dzielą ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych i nie uzależniają od tego życia kulturalno-społecznego. Just sayin.


@Krupier: No to nazwij mnie nazi-covidianem czy jak to tam nazywacie, totalnie mi to wszystko jedno :D
  • Odpowiedz
Do jakiej pandemii sie odwolujesz? Juz widze jakby sie sprawdzila na tle Dani, Finlandii, czy Norwegii....


@repro5: no w ostatnich latach mieliśmy tylko jedną, jakoś 12 lat temu.
  • Odpowiedz
No to nazwij mnie nazi-covidianem czy jak to tam nazywacie, totalnie mi to wszystko jedno :D


@AvantaR: nie będę cię jakkolwiek nazywał bo naprawdę nie ma to najmniejszego sensu. Tak jak mówiłem, nie dzielę ludzi, nie boję się ludzi, nie uważam zaszczepionych za lepszych czy gorszych i nie uważam niezaszczepionych za lepszych czy gorszych. Podziały nigdy do niczego dobrego nie prowadziły.

I też znam ludzi, których to dotknęło. Tylko, że
  • Odpowiedz
@Krupier: Swoją drogą zgrywasz durnia, jakbyś chciał serio się czegoś dowiedzieć, a to po prostu kolejny obrazek, który ma pod Twoją antycovidową tezę pasować XD

Swoją drogą, za kilka dni jadę do Szwecji i zaskoczenie – uwielbiany przez pandemikosceptyków kraj też wpuszcza na podstawie paszportów covidowych i testów! A to Ci covidianie! Aż jestem ciekaw jak wygląda ta ostoja antycovidowa według wykopu.
  • Odpowiedz
skoncz pajacowac. Udajesz "zaciekawionego prawdą" tak c-----o ze po pierwszym zdaniu bylo wiadomo ze specjalnie dajesz tylko połowę danych by pasowało pod szurską tezę


@JebawczanRysionu: albo skończysz z obrażaniem w tym wątku, albo nie wypowiadaj się więcej. Dałem wszystkie konieczne dane, do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na proste pytanie.
  • Odpowiedz
Swoją drogą zgrywasz durnia, jakbyś chciał serio się czegoś dowiedzieć, a to po prostu kolejny obrazek, który ma pod Twoją antycovidową tezę pasować XD


No bo chcę, jestem bardzo ciekawy bo i sytuacja na Ukrainie przecież jest bardzo interesująca, nie uważasz?

Swoją drogą, za kilka dni jadę do Szwecji i zaskoczenie – uwielbiany przez pandemikosceptyków kraj też wpuszcza na podstawie paszportów covidowych i testów! A to Ci covidianie! Aż jestem ciekaw jak
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie pamietam zadnej pandemii, wiec jesli byla to taka, ktora nie dosiegla naszego kraju, ani Europy (mala ilosc przypadkow)
A propo skutecznosci lockdownu to mozna sobie porownac na naszym terenie. Pierwsza fala, kiedy wszyscy byli obsrani i rzeczywiscie sie stosowali do restrykcjo kontra kolejne w ktorych byly pseudolockdowny.
  • Odpowiedz
@Krupier: Tak Krupier, Ty jest zupełnie bezstronnym i neutralnym obserwatorem. C--j, że na wykopie jesteś jednym z głównych coronasceptyków, którzy właśnie robią to, czego rzekomo tak nie chcesz – dzielą ludzi :D

I tak szczepienia są dobrowolne. Nie chcesz się szczepić, licz się z tym, że będziesz musiał robić testy. Jeśli mam wybierać na jesień opcję ponownego lockdownu lub sanitarnego apartheidu to wybór jest dla mnie całkowicie jasny i myślę,
  • Odpowiedz
Nie pamietam zadnej pandemii


@repro5:

Pandemia grypy A/H1N1v – pandemia trwająca od 11 czerwca 2009[1] do 10 sierpnia 2010[2], spowodowana przez szczep wirusa grypy A/H1N1, będącą zmutowaną wersją wirusa świńskiej
  • Odpowiedz
Tak Krupier, Ty jest zupełnie bezstronnym i neutralnym obserwatorem. C--j, że na wykopie jesteś jednym z głównych coronasceptyków, którzy właśnie robią to, czego rzekomo tak nie chcesz – dzielą ludzi :D


Ja dzielę ludzi? W jaki sposób?

I tak szczepienia są dobrowolne. Nie chcesz się szczepić, licz się z tym, że będziesz musiał robić testy. Jeśli mam wybierać na jesień opcję ponownego lockdownu lub sanitarnego apartheidu to wybór jest dla mnie całkowicie
  • Odpowiedz
to po cholerę sam się wpieprzasz w ramy szura poprzez sianie dezinformacji?

Ja nie popieram żadnych obostrzeń ani nakazu szczepień.

Ale jest coś czym gardzę - kłamstwem oraz rozsiewaniem niesprawdzonych informacji


@JebawczanRysionu: nie sieję dezinformacji, nie kłamię i nie rozsiewam nieprawdziwych informacji.
  • Odpowiedz
Ja dzielę ludzi? W jaki sposób?


Cały czas nakręcasz dyskusje na okołocovidowe tematy, prowokujesz, wrzucasz prześmiewcze komentarze, nawet ten wpis miał być kolejnym antycovidowym heheszkiem, ale nie wyszło, bo Cię zaorano koncertowo w oka mgnieniu.

@AvantaR: ale wiesz, że możemy nie mieć lockdownu? Tak po prostu? Bez masowych
  • Odpowiedz
Cały czas nakręcasz dyskusje na okołocovidowe tematy, prowokujesz, wrzucasz prześmiewcze komentarze, nawet ten wpis miał być kolejnym antycovidowym heheszkiem, ale nie wyszło, bo Cię zaorano koncertowo w oka mgnieniu


@AvantaR: what? Nikt mnie nie zaorał. XD Nadal też nikt nie wyjaśnił dlaczego na Ukrainie jak na złość nie chcą chorować i umierać. Ty chyba inny wątek czytałeś.

A to, że wrzucam sobie różne wpisy, bardzo często po prostu pokazujące absurdy tej całej histerii to coś złego? W końcu to "blog" co nie? ( ͡°
  • Odpowiedz
@AvantaR: rocznie na świecie umiera 1,2mln ludzi na drogach. Czemu ciągle buduje się drogi, nie zakazuje jazdy na nich i pozwala na r--ź ludzi?!
Do tego każdy tzw. szur dąży, do wolności, masz internet i informacje jakie chcesz, boisz się wirusa to nie wychodź z domu, jak wychodzisz to w skafandrze i pracuj zdalnie/zamawiaj jedzenie czy zakupy bezkontaktowo ale nie mów wszystkim naokoło jak mają żyć bo Ty się boisz
  • Odpowiedz