Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier:

"Doomer" and "doomerism" are 21st century versions of Malthusianism, an economic philosophy holding that human resource use will eventually exceed resource availability, leading to societal collapse.[1][2] The terms arose primarily on the internet. Some of the global problems which concern doomers are overpopulation, peak oil, climate change, and pollution. Some doomers assert there is a possibility these problems will bring about human extinction.
  • Odpowiedz
@Krupier: Acha, czyli twierdzisz, ze obecna pandemia jest przesadzona, bo nie wiem po co mi tu wklejasz. Na tamte czasy najwidoczniej tak bylo i podjeto takie decyzje.

ok, to inaczej. Po co teraz lockdowny?


Po to zeby wyplaszczyc liczbe zachorowan i nie zapchac sluzby zdrowia? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Acha, czyli twierdzisz, ze obecna pandemia jest przesadzona


@repro5: tak. Teraz, po 1,5 roku już to wiadomo.

Po to zeby wyplaszczyc liczbe zachorowan i nie zapchac sluzby zdrowia? ¯_(ツ)_/¯


@repro5: omg, serio? XD I będziecie tak co sezon wirusowy wypłaszczać?
  • Odpowiedz
@Krupier: Grypa nie jest tak zarazliwa i niebezpieczna. Mam 3 trupy z powodu covida w rodzinie, a w firmie zmarla nam jedna osoba. Kobieta po 40. Wiele osob po kilku miesiacach ma wciaz problemy z dojsciem do siebie. Podwazales sens lockdownow, ale jak wyszlo, ze mialy skutek to zaczales podwazac, ze nie ma sensu liczyc zakazonych, a na sam koniec covid jest niegrozny. Sam przeszedlem covida i do tej pory
  • Odpowiedz
Grypa nie jest tak zarazliwa i niebezpieczna.


@repro5: a może by była gdyby zacząć na nią masowo testy robić, a nie diagnozować tylko na podstawie wywiadu?

Mam 3 trupy z powodu covida w rodzinie, a w firmie zmarla nam jedna osoba. Kobieta po 40. Wiele osob po kilku miesiacach ma wciaz problemy z dojsciem do
  • Odpowiedz
Nadal też nikt nie wyjaśnił dlaczego na Ukrainie jak na złość nie chcą chorować i umierać. Ty chyba inny wątek czytałeś.


@Krupier: odpocznij trochę od wykopu, bo z takim podejściem do rzeczywistości zaczniesz niedługo na Konfederacje głosować.
  • Odpowiedz
@Krupier: a może by była gdyby zacząć na nią masowo testy robić, a nie diagnozować tylko na podstawie wywiadu?
O widzę, że mamy eksperta. Jak liczba zgonów na grypę śmiesznie mała to zaczynamy podważać sposób diagnostyki xD

ja nie wiem czy przeszedłem, coś tam w grudniu chorowałem, ale czy to był covid nie mam pojęcia i w sumie nie obchodzi mnie to. Za to mocno chorowałem jakieś 2 lata temu. No dwa tygodnie z życia wyjęte, zdychałem jak pies, a na sam koniec jeszcze mi oczy zaropiały od tego wszystkiego.Pewnie dziś by to przypisali covidowi bo why not?

Kolejny punkt zaczepienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zależy, jaki wyszedł wynik testu. Czy w ogóle robiłeś test? Niech zgadnę, wiarygodność testu też podważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam miałem wykonany 2 krotnie test PCR, pierwszy wyszedł pozytywny i miałem nadzieję, że jest błędny, ale w końcu utraciłem węch to stało się jasne. Drugi raz wykonałem, kiedy znowu miałem typowe dla mnie covidowe objawy - bóle stawowo-mięsniowe (szczególnie kręgosłup), pieczenie
  • Odpowiedz
Jak mówię - erystyka.


@Gluptaki: jak mówię - nie.

Widać po Twoich odpowiedziach i formie pytań, że nie interesuje Cię poszerzenie wiedzy ale silenie się na dyskusję. Zasadniczo żadnego z argumentów nie przyjąłeś, te które Ci nie pasują ignorujesz i miotasz się dalej w okół własnych założeń jak ćma która nie może uwolnić się od płomienia świecy.


@Gluptaki: oczywiście, że pytania mają być zachętą do dyskusji, co w
  • Odpowiedz
odpocznij trochę od wykopu, bo z takim podejściem do rzeczywistości zaczniesz niedługo na Konfederacje głosować.


@Gluptaki: ale ja nie muszę od niczego odpoczywać, nie siedzę tu w męczarniach czy coś. A podejście mam zdroworozsądkowe, nie martw się o mnie.

P.S. Po co te wycieczki polityczne? Ludzi o odmiennych poglądach też traktujesz jako gorszych?
  • Odpowiedz
O widzę, że mamy eksperta. Jak liczba zgonów na grypę śmiesznie mała to zaczynamy podważać sposób diagnostyki xD


@repro5: no akurat to, że w Polsce diagnozowanie grypy leży i kwiczy to nie jest żadna nowość. iksde

Kolejny punkt zaczepienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zależy, jaki wyszedł wynik testu. Czy w ogóle robiłeś test? Niech zgadnę, wiarygodność testu też podważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam miałem wykonany 2 krotnie test PCR, pierwszy wyszedł pozytywny i miałem nadzieję, że jest błędny, ale w końcu utraciłem węch to stało się jasne. Drugi raz wykonałem, kiedy znowu miałem typowe dla mnie covidowe objawy - bóle stawowo-mięsniowe (szczególnie kręgosłup), pieczenie pleców, pocenie
  • Odpowiedz
@Gluptaki
@AvantaR ze tez wam sie chcialo, ja odpadlem po kilkunastu postach z innymi szurami. Zawsze jest ten sam schemat - maksymalne wyparcie, cherry picking i do znudzenia udawanie neutralnego obserwatora, ktory jest tylko zaciekawiony odpowiedziami.
  • Odpowiedz