Wpis z mikrobloga

@Ulyssos: nie wiem, ja tylko pytam. Jestem przecież zwykłym szaraczkiem, nie mam wiedzy takich specjalistów jak Simon czy Gut.

To delta granic nie przekracza?
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie pytasz, tylko próbujesz wyciągać wnioski na temat informacji, których nie potrafisz właściwie z interpretować. Czy jest to po prostu głupota, zaślepienie, przeświadczenie o własnej nieomylności czy złowrogość to już nie mi oceniać :)
  • Odpowiedz
@Ulyssos: hmmm, wydawało mi się, że znak "?" na końcu zdania oznacza pytanie, ale mogę się mylić.

Czyli nie znasz odpowiedzi na to dlaczego tak się tam dzieje?
  • Odpowiedz
@Krupier: szczepienia na wysoka skale zapewne, nie sprawdzałem ale to pewnie z 90% wśród dorosłych to wyszczepione jest? Do tego Ukraina znana jest z higieny i przestrzegania prawa, wiec dystans dezynfekcja maseczka zadziałały.
  • Odpowiedz
@m0d3_m4_d0wna: nie, nie manipuluję. To dane z gugla. O ich ewentualną nierzetelność reklamację proszę składać bezpośrednio u dostawcy. Ja zadaję proste pytanie, szukam zależności i takie tam.
  • Odpowiedz
@Krupier:

a dlaczego nie ma tam dużej ilości zachorowań na covida?

To jest pytanie, które powinieneś był zadać na początku, skoro jak twierdzisz znasz liczby przytoczone przez @Ulyssos
To, że wrzuciłeś sam wykres zgonów już świadczy o tym, że nie zadajesz pytania żeby się dowiedzieć czegoś, a jedynie chcesz wyśmiać ludzi, którzy mają czelność mieć inne przekonania na temat skuteczności szczepionek niż ty.
  • Odpowiedz
a dlaczego nie ma tam dużej ilości zachorowań na covida?


@Krupier: bo może na Ukrainie jest ponad czterokrotnie mniejsza gęstość zaludnienia niż w takim UK, w którym robi się jakieś 40x więcej testów w przeliczeniu na tysiąc mieszkańców i Ukraińcy nie jeżdżą sobie po świecie na wakacje? XD I w takiej UK wskaźnik urbanizacji to prawie 84% vs 70% na Ukrainie.

To naprawdę nie jest jakaś wiedza tajemna. Na jesień/zimę kiedy
  • Odpowiedz
w którym robi się jakieś 40x więcej testów w przeliczeniu na tysiąc mieszkańców i Ukraińcy nie jeżdżą sobie po świecie na wakacje? XD


@Gluptaki: skąd takie wnioski? Masz jakieś dane na ten temat? Nie chodzi mi o wakacje, ale ogólnie o migracje. Wydaje mi się, że Ukraińcy w ostatnich latach dość sporo się przemieszczają.

I w takiej UK wskaźnik urbanizacji to prawie 84% vs 70% w GB.


@Gluptaki: no to
  • Odpowiedz