Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 33 lata i jestem prawikiem. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się. Za rękę ostatnio trzymałem na weselu gdy miałem 21 lat. Mam pracę, mieszkanie, dobre auto ale zawsze byłem nieszczęśliwy. Całe życie. Byłem i jestem bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet. Stroniłem od imprez, wesel, ognisk itd. Nie poszedłem nawet na spotkanie klasowe po latach bo mi było cholernie wstyd. Naprawdę chciałbym kogoś poznać, ale myśl, że nigdy nie współżyłem mnie dobija. Co z tego gdybym jakimś cudem znalazł #szaramyszkadlaanonka skoro by mnie wyśmiała. Nawet nie umiałbym założyć prezerwatywy bo nigdy jej nie używałem. Myślałem, aby wybrać się na #roksa w swoim mieście i w końcu poczuć się jak facet, ale myśl, że ona obsługuje kilku dziennie mnie obrzydza. Już nie ma dla mnie ratunku. Nigdy nie będę spełniony jako mężczyzna. Co z tego, że mam pracę i dom skoro codziennie przychodzę do pustych ścian i patrzę w sufit. Raczej rodzice nie zatańczą na moim weselu i nie doczekają się wnuków. Bo ja przed nimi udaję, że jest wszystko OK. Chociaż ojciec ostatnio mnie zapytał czemu nigdy nie przyszedłem na obiad z dziewczyną? Jakoś się mi się udało wywinąć, ale aż mi się zrobiło gorąco. Przecież mu nie powiem, że nigdy nie widziałem biustu na żywo.... Nie ma dla mnie ratunku. #przegryw #zwiazki #stulejacontent #depresja #seks

Screen to wyobrażenie moje gdy powiedziałbym ,że mam 33 lata i nigdy nic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f565f3072fc8000a3ae925
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 33 lata i jestem prawikiem. Nig...

źródło: comment_1626699479l00u6YqUt75MqajTt7mxkl.jpg

Pobierz
  • 52
Nie jestem ładny siebie oceniam na 4/10 ale jednak trochę kasy mam zgadłeś


@AnonimoweMirkoWyznania: Twój problem, OPie, polega na tym, że nie jesteś chyba zbyt inteligentny. Mając pieniądze możesz zrobić szereg rzeczy: od przeszczepu włosów, do poprawy szczęki i długości #!$%@? (dla obu rzeczy są zabiegi niechirurgiczne), przez kupno dobrze skrojonych ubrań. Wszystko kupuje się wzrokiem, rzeczy i osoby również.

Mam wrażenie, że realny problem polega na tym, że boisz się
@Miler111111: > jaka kobieta wejdzie w związek z gościem, który do 33 r.ż nie potrafił wsadzić #!$%@? do dziury i stworzyć chociaż pół rocznego związku? Z litości ma z nim być?

Oczywiście będzie to bardzo trudne, ale nie jest tak, że wszystko jest stracone, według badań seksuologa Zbigniewa Izdebskiego, po 40 roku życia 2% kobiet jest dziewicami, wśród mężczyzn ten odsetek jest dwa razy niższy, w dużych miastach gdzie mieszka o
zacznij walić sterydy - masz coś do stracenia, #!$%@??


@BananowyAbazur: Zdrowie

Nie wiesz skąd je wziąć, ile ich brać i w jaki sposób? Ja Ci powiem, setka mirków Ci powie, połowa ludzi na siłowni Ci powie.


@BananowyAbazur: Serio?! Gość ma w tak ważnej sprawie ma pytać się o zdanie ludzi na siłowni czy wykopie? Gdzie ryzykuję tym co najcenniejszym czyli swoim życiem. Ja jeśli miałbym brać sterydy to skonsultował bym
PijanyŻniwiarz: To podobnie jak u mnie, z tym że ja jestem o 4 lata starszy i od 13 lat siedzę sam w chacie nigdzie nie wychodzę i nie pracuję, spędziłem może z pół roku w kilku gówno-pracach. Pamiętam jak miałem 20 lat to mi matka powiedział że nawet nie umiał bym się "zająć dziewczyną".

Zaakceptował: karmelkowa
W wieku 33 lat prawik i nie wszystko stracone xDD Jeszcze do 30 lat to można tak pisać, ale bądźmy poważni - jaka kobieta wejdzie w związek z gościem, który do 33 r.ż nie potrafił wsadzić #!$%@? do dziury i stworzyć chociaż pół rocznego związku? Z litości ma z nim być?


@Miler111111: wsadzenie #!$%@? do dziury - czynność która robi z ciebie innego człowieka. Chłopie weź się rozpędź.
przecież 30 lat to mężczyzna zaczyna zyskiwać na wartości na rynku matrymonialnym, a nie tracić xDD


@XSpeedyX: zastanów się zanim coś napiszesz. Mężczyzna jest najatrakcyjniejszy ok 25 roku życia, gdzie ma najwyższy poziom teścia i innych hormonów wabiących samice na R U C H A N I E i zapłodnienie w celu złożenia jajeczek. Największa atrakcyjność, siła fizyczna - czyli to się liczy dla sami.c Ludzie to zwierzęta. Jak facet nie
Psycho loszka: Zgadzam się z tobą, że brak doświadczenia seksualnego i przez to niepewność w kontaktach z płcią przeciwną bardzo utrudnia wejście w związek. Z autopsji powiem, że dla niedoświadczonej kobiety wcale nie jest łatwiej, bo z każdym facetem, któremu mówiłam prawdę nie wychodziło ¯_(ツ)_/¯

Ale. Wierzę, że jest jeszcze szansa i że znajdzie się ktoś kiedyś, kto nas zrozumie i się nie zniechęci :) A w międzyczasie trzeba pracować nad