Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 33 lata i jestem prawikiem. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się. Za rękę ostatnio trzymałem na weselu gdy miałem 21 lat. Mam pracę, mieszkanie, dobre auto ale zawsze byłem nieszczęśliwy. Całe życie. Byłem i jestem bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet. Stroniłem od imprez, wesel, ognisk itd. Nie poszedłem nawet na spotkanie klasowe po latach bo mi było cholernie wstyd. Naprawdę chciałbym kogoś poznać, ale myśl, że nigdy nie współżyłem mnie dobija. Co z tego gdybym jakimś cudem znalazł #szaramyszkadlaanonka skoro by mnie wyśmiała. Nawet nie umiałbym założyć prezerwatywy bo nigdy jej nie używałem. Myślałem, aby wybrać się na #roksa w swoim mieście i w końcu poczuć się jak facet, ale myśl, że ona obsługuje kilku dziennie mnie obrzydza. Już nie ma dla mnie ratunku. Nigdy nie będę spełniony jako mężczyzna. Co z tego, że mam pracę i dom skoro codziennie przychodzę do pustych ścian i patrzę w sufit. Raczej rodzice nie zatańczą na moim weselu i nie doczekają się wnuków. Bo ja przed nimi udaję, że jest wszystko OK. Chociaż ojciec ostatnio mnie zapytał czemu nigdy nie przyszedłem na obiad z dziewczyną? Jakoś się mi się udało wywinąć, ale aż mi się zrobiło gorąco. Przecież mu nie powiem, że nigdy nie widziałem biustu na żywo.... Nie ma dla mnie ratunku. #przegryw #zwiazki #stulejacontent #depresja #seks

Screen to wyobrażenie moje gdy powiedziałbym ,że mam 33 lata i nigdy nic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f565f3072fc8000a3ae925
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 33 lata i jestem prawikiem. Nig...

źródło: comment_1626699479l00u6YqUt75MqajTt7mxkl.jpg

Pobierz
  • 52
Facet po 30 gówno zyskuje, 90% będzie miało #!$%@? brzuchy, bebzony, zakole, łyse glace. Mogą se chodzić na siłownie, biegać - co ci to da, jak będziesz miał kijowy zarost i nie będziesz mógł sobie zapuścić brody, ale też nie będziesz mógł mieć fajnej fryzury tylko łysą glace, będziesz napakowany i wyglądał jak seba patusiarz z osiedla. Kasa, pozycja zawodowa, społeczna?

Umówmy się, po 30 każdy facet, nawet ten co zarabia grosze
@MatPoz1: racjonalne myślenie wynikające z obserwacji otoczenia. 90% 30 latkow w Polsce to zapuszczonego dziady, a te 10% to goście co zarabiali 20k + więc dorobili się wyższego statusu społecznego albo należą do śmietanki genetycznej i wyglądają jak 20 latkowie mając 35 lat.

Natomiast trzeba mieć naprawdę życzeniowe myślenie, żeby wierzyć iż taki przeciętny Mariuszek co pracował w fabryce za 5k i miał zakola od 25 roku będzie po 30 rozchwytywany
@Pozytywny_gosc: Cały czas brniesz w to samo piszesz na podstawie swojego otoczenia, które musi być na prawdę kiepskie skoro taki masz tak negatywny obraz, w dużych miastach normą jest że ludzie dbają o siebie i zdecydowanie więcej jest zadbanych niż tych zapuszczonych. Nawet najbardziej przystojny 35 latek nie wygląda jak 20-latek bo w tym wieku pojawiają się już pierwsze oznaki starzenia jak zmarszczki na twarzy, skóra nie jest tak jędrna itp.
@MatPoz1: no i sam potwierdziles to co napisałem, dbanie o siebie wiele nie daje bo tak jak mówię - można pójść na siłownię i przypakowac, ale to nic nie daje bo najważniejsza jest morda i wzrost.

Z kolei na włosy mamy mały wpływ, można próbować się bawić finasterydem i przeszczepami, ale to jest droga zabawa i rzadko skuteczna.

20 latkowie i tak dbają 3x o siebie lepiej niż 30 latkowie więc
no i sam potwierdziles to co napisałem, dbanie o siebie wiele nie daje bo tak jak mówię - można pójść na siłownię i przypakowac, ale to nic nie daje bo najważniejsza jest morda i wzrost.


@Pozytywny_gosc: Nie, nic takiego nie napisałem, tak najważniejsza jest twarz i wzrost, ale z 35% bf i więcej, żadna twarz nie będzie wyglądać korzystnie, podobne negatywne będą skutki nie uzywania kremów tak że należy dbać o
@AnonimoweMirkoWyznania: załóż sobie tindera, opisz że masz ułożone życie oprócz uczuciowego i chcesz to zmienić. Daj sobie kilka miesięcy i klikaj, na pewno jakąś kobieta się zainteresuję.jak dojdzie co do czego to mów że wyszedłeś z wprawy bo nie bzykales od kilku lat bo nie miałeś partnerki, a z bylekim nie chcesz.
Tinder ma złą renomę, ale jesteśmy bardzo dużo fajnych babeczek, żonę tam poznałem
@AnonimoweMirkoWyznania
@bitcoholic

umów się z rana jak pisze bitcoholic, ale też w środku tygodnia, nie wprost po weekendzie i, co ważne, w pierwszej dekadzie miesiąca, tak przed 10., kiedy kolesie nie wydają siana na #!$%@?
i nie oszczędzaj, zapłać więcej dobrze poszukaj i dobrze wybierz

zacząć możesz od dobrego masażu, macanek, oswoisz się gołą kobietą i dotykiem, żeby się nie zbłaźnić przy zbliżeniu

inne opcje:

- seksuolog

- i atomowa: zaakceptuj to
No tak, jak nie jest igarnięty "zawodowo" to jest problem. Ja niestety nigdy nie pracowałem, byłem na rencie którą mi ostatnio zabrali. Pracy boję się jak nie wiem co.