Wpis z mikrobloga

@rasmor: ale jak mam podążać za stadem jak to wy łykacie propagande jak swieże bułeczki , wystarczy trzochę emocjami posypać i puszczają wam zwieracze z emocji

ja do twojego kolektywu nie należę
  • Odpowiedz
@rybsonk: Ja niewidzę nigdzie teori w użyciu córki ambasadora do fałszywego oskarżenia Iraqu o wyciąganie dzieci z inkubatorów po to aby mieć pretekst dla opini publicznej do zklepania inwazji na ten kraj

broń masowego rażenia też się znalazła nie ?

ruskie taki wróg ameryki , że razem prowadzili działania militarne na bliskim wschodzie , bo wtedy to było w imię walki z terrorystami nie ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@theromanpolan: Może niekoniecznie w tym przypadku, ale serio zaczynam wierzyć w zatrudnianie „crisis actors” przez np. rząd USA, żeby zakręcić tragedią we właściwą stronę w mediach albo zupełnie ją sfabrykować. Sandy Hook to najlepszy tego przypadek, a skoro to tylko durna szurska teoria, to dlaczego generuje aż taką cenzurę i zakopywanie w wynikach wyszukiwania?
  • Odpowiedz
Ja niewidzę nigdzie teori w użyciu córki ambasadora do fałszywego oskarżenia Iraqu o wyciąganie dzieci z inkubatorów po to aby mieć pretekst dla opini publicznej do zklepania inwazji na ten kraj


@theromanpolan: no to przecież to zostało potwierdzone, że to był fejk na zlecenie Kuwejtu. Ale co to ma do różnych lasek na zdjęciu czy dziennikarza na tle niebieskiej ściany hotelu?
  • Odpowiedz
Sandy Hook to najlepszy tego przypadek, a skoro to tylko durna szurska teoria, to dlaczego generuje aż taką cenzurę i zakopywanie w wynikach wyszukiwania?


@aPimpNamedSlickback: w takim razie co miało na celu sfabrykowanie sandy hook?
  • Odpowiedz
Może niekoniecznie w tym przypadku, ale serio zaczynam wierzyć w zatrudnianie „crisis actors” przez np. rząd USA


@aPimpNamedSlickback: jedna z takich firm po wybuchu przed biblioteką dostała kontrakt na 2 lata ćwiczeń z instytucjami publicznymi w Bostonie , nawet nie wiem czy to nie byli oni pod inną nazwą
  • Odpowiedz
ziomuś oni sami piszą na swojej stronie że takie ćwiczenia przeprowadzali w Bostonie


@theromanpolan: co jest dziwnego w ćwiczeniach kryzysowych? W Warszawie też są regularnie przeprowadzane, o czym to świadczy?
  • Odpowiedz