Wpis z mikrobloga

@Poirytowany2: jak widzę kogoś kto twierdzi że panaceum na reklamy na yt jest kupienie premium to już wiem że mam do czynienia ze typowym stuprocentowym idiotą xxi wieku
w porównaniu do np. spotify yt nie ma absolutnie żadnej przewagi, jest wolniejszy, gorzej zoptymalizowany, ma mniejsze możliwości personalizacji, nie ma możliwości pobierania zawartości do słuchania offline, a w darmowej wersji spotify reklamy są znacznie mniej irytujące a nie ogranicza zawartości przez jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
płacić za słuchanie muzyki xD płacić za oglądanie seriali xDD płacić za granie xDDD

Mentalna bieda przyzwyczaiła się że wszystko mają mieć za free. Zrozumcie że serwis musi zarabiać i albo dowala wam reklamy, albo wymaga opłat.

@L3gion: mam spotify, netfilxa, hbo go, ps+ i wszystko na co mam ochotę, mentalna bieda to oglądanie youtube, a co dopiero jeszcze płacenie za to.
Już widzę jak blokujecie reklamy tymi android owymi gownoapkami na Tizenie czy innym WebOS.. Jak mam kupić smartboxa za 200zl to już wole płacić za YT Premium family 179ars i wyjebongo.