Wpis z mikrobloga

  • 2
@Poirytowany2: jak potrzebujesz tylu serwisów to płać ¯_(ツ)_/¯ jak chcesz oszczędzić to dopisz się np. do rodziny na netflixie. Nie wiem czy w innych serwisach można tak kombinować. No i na tych serwisach też są bajki, więc co za problem z nich korzystać?


@gosvami: no to trzeba iść na ustępstwa albo bawić się w druciarstwo jak wyżej polecają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam rodziny i
@Poirytowany2 ad dziecko - może jeszcze za małe ale już niedługo. Moja córka dosyć szybko obczaila jak klikać w te guziki na reklamie. Sprawa się skomplikowała jak pojawiły się reklamy których nie da się pominąć i jest odliczanie do końca. Te są bardziej denerwujące.

AD reklamy. Reklamować można cokolwiek np swój film na kanale, a taki może mieć i XX godzin ;) na szczęście ten typ reklamy jest pomijalny.
  • 4
@Poirytowany2 ad dziecko - może jeszcze za małe ale już niedługo. Moja córka dosyć szybko obczaila jak klikać w te guziki na reklamie. Sprawa się skomplikowała jak pojawiły się reklamy których nie da się pominąć i jest odliczanie do końca. Te są bardziej denerwujące.


AD reklamy. Reklamować można cokolwiek np swój film na kanale, a taki może mieć i XX godzin ;) na szczęście ten typ reklamy jest pomijalny.

Ale jak robię
  • 2
@Poirytowany2 uhm, kumam. . Ja mam apke w TV i tam normalnie pilotem naciska hak się pojawi przycisk pomijania. Zresztą też pilotem wybiera kolejne filmy.


Jeszcze nie ogarnia, ale wie że to reklama i można pominąć. Ale puszcza się bajkę żeby mieć chwilę spokoju np jak smażę kotlety żeby mi nie przychodziła i co 3 minuty jest ze reklama. Dlatego mówię jak by to normalnie trwało 30 sekund to looz. Ale co
@muminekZmoderacji: ta ogladam sobie pare kanalow, uzywam do muzyki, bo nie mam spotify ani innych takich i place za brak reklam. Co w tym dziwnego? Moze jakby kosztowal 50zl za osobe to bym sie zastanowil, ale 6zl to jedno piwo albo paczka laysow xD
wg mnie youtube to aplikacja, która się najbardziej "popsuła" z tych wszystkich popularnych przez ostatnie lata. Jakby był jakiś fajny zamiennik to nie zdziwilabym się jakby z czasem odniósł sukces. Bez vance nie da się z tego korzystać.


@LactoseFr33: Przez lata youtube przynosił googlowi straty, wiec jak już zdobyli większość rynku to zaczęli wyciskać soki: https://www.businessinsider.com/youtube-still-doesnt-make-google-any-money-2015-2?IR=T
Więc teraz aby konkurencja mogła zaczynać przejmować rynek to też musieliby latami dokładać do interesu
Kilku youtuberów stworzyło swoje platformy na których można oglądać ich treści jak floatplane czy corridordigital.com ale tam też trzeba płacić aby w ogóle oglądać.