Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich idiotycznych trendów powielonych z zachodu impreza typu BABY SHOWER to chyba najgłupsze gówno jakie do nas zawitało.

Robić imprezę powitalną dla dziecka które jeszcze nie przyszło na świat, które jeszcze nawet nie wiadomo czy przyjdzie, bo wszystko się może zdarzyć podczas porodu/w ostatnich dniach.

#ciaza #dzieci #pieluszkowezapaleniemozgu
Heroina340 - Ze wszystkich idiotycznych trendów powielonych z zachodu impreza typu BA...

źródło: comment_1626412158MEqUbHhzQuLKG0CR0mYRRW.jpg

Pobierz
  • 160
tak naprawdę to ta impreza bardziej jest dla matki


@J3bzzz: Jak wszystko w tych czasach, nawet dziecko( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem odnoszę wrażenie że kobiety zachodzą w ciążę nie dlatego że potrzebują dziecka, tylko dlatego że potrzebują atencji, a przede wszystkim dlatego że wszystkie inne kobiety w otoczeniu mają dziecko i ona też musi bo inaczej bedzie czuć że coś z nią nie tak.
  • 126
@Heroina340 po 12 tygodniu szanse na poronienie drastycznie spadają i są niewiele wyższe od śmierci po urodzeniu.
Cieszyć się w ciąży- nie, bo można poronić
Cieszyć się po narodzinach - nie, bo śmierć łóżeczkowa
Cieszyć się z przedszkolaka - nie, bo się wyrwie i wpadnie pod samochód
Cieszyć się gdy dzieciak dożyje osiemnastki - nie, bo ma depresję z powodu życia w pełnym strachu i pesymizmu domu

Gdybym doświadczyła poronienia, to raczej
Kobiety nie zachodzą same w ciąże, kobiety w ciąży są, a w ciąże zachodzą pary.


Rozumiem, ze chcesz konkurowac z naszymi przedstawicielami PISowskiej nauki o bilogiczna bzdure roku? To moze dobrze wygladac na Pudelku czy innym gownie, ale nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.

I wbrew Twoim wykopowym poglądom mężczyźni też chcą dzieci.


Ten fragment jako jedyny jest w pelni prawdziwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie tylko
@Heroina340: Dla mnie tez to głupie, w ogóle nigdy o tym nie słyszałem, dowiedziałem się może z dwa lata temu, jak poznałem mojego obecnego różowego. Na baby shower idą tylko kobiety, wiec możesz zgadac sie z partnerami tych lasek i zrobić imprezę dla samych facetów xD. Ja tak robilem.