Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@P4ncernik pralkę mamy taką, że moja z aplikacji ją ustawia. W programatorze ma jakieś 3 programy, wirowanie i coś jeszcze. Dopiero z aplikacji wrzucasz jej co pierzesz i o której ma skończyć. Nastawia, że o 18 ma być koniec więc rozpoczyna pranie np o 16:30

@Zarzutkkake: czyli okroili funkcje dostępne bezpośrednio z interfejsu urządzenia, a konsument się cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zarzutkkake: Ja man zamrażarkę Samsunga. Jako zamrażarka super jest. A moduł wifi trzeba sobie dokupić. Za kilka stowek xd dają ci sticka z USB, co zapewne jest karta sieciowa za $2 z Ali, ale ma jakieś idki na whiteliscie. I na co taki stick? Podobnie jak @smk666 - powiadomienie jak zostawiasz otwartą (sama z siebie piszczy, więc zbędne) i chyba zmiana nastawy temperatury. Tyle.

I kilka stów do tego mam dopłacać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szpongiel: @Zarzutkkake: dla mnie taka pralka czy suszarka z WiFi jest totalnie bez sensu, bo i tak muszę sam wrzucić ubrania, dodać płynu czy proszku. Prawdziwa rewelacja to będzie jak po prostu samo będzie się wszystko robic. Teraz i tak muszę być przy pralce, wiec takie wifi nic nie daje

@Ka4az: Są pralki które mają pojemnik na płyn/proszek i same sobie wszystko dozują. Tylko trzeba pranie wrzucić xD
@Zarzutkkake: mi się ostatnio #!$%@?ła lodówka to żeby ją ogarnąć przyjechał ziomek co zjadł zęby na lodówkach (przynajmniej tak mówi tata bo to z jego polecenia, a tacie ufam xd). Stwierdził zgon mojej lodówy i powiedział mi, że jak teraz brać lodówkę to 1. Bez funkcji nofrost( tu się nie zagłębiałem) 2. Z mechanicznym termostatem a nie elektronicznym. No i w sumie to wyszło że na cały media expert i media
ale najlepiej jak na jednej półce mleko a na półce niżej inny płyn ponieważ będzie mogła się pogubić a przykładowo jak u będzie 10 g masła to nie Poinformuję cię o tym żeby było 10 g mleka


@Zarzutkkake: Przecież to sensu nie ma, całą półkę ok. 50 cm dedykować na jedno mleko żeby apka Ci dała znać czy musisz kupić nowe
@smk666: mam pralkę LG i tam też jest moduł WiFi. To jest dopiero bez sensu, bo skoro musisz fizycznie podejść do pralki i załadować pranie, to jaki sens uruchamiać ze smartfona? xD Mało tego, jak chciałem pobrać na pralkę nowy program i uruchomić, to się okazało, że muszę podejść do pralki i kliknąć przycisk, żeby można było to robić z apki xD