Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@puzonyyx: @ayje-pfjxu: Kiedyś się zaprzyjaźniłem z dzikim kotkiem, był podobny do Waszych - cały czarny, w mocnym świetle czekoladowe refleksy, mała biała łatka na klacie - ciekawe, czy to ostatnie to częsta cecha. Jeszcze z takich znaków szczególnych to nawet przy zamkniętej mordce wystawały mu trochę kły, przez co wyglądał jak wąpierz.
@puzonyyx bardzo Ci współczuję, Mirku () koty niestety często odchodzą nagle i nie pokazują po sobie, że coś ich boli.
Też mam Czesia, który jest czarny z białą łatką. Rok młodszy od Twojego, chyba dlatego tak ruszył mnie Twój wpis. Cześ już raz uciekł spod łopaty (nerki, anemia i transfuzja krwi gdy miał 8 lat). Od jakiegoś czasu regularnie odwiedzamy weta z powodów żołądkowo-jelitowych.
Strasznie, ale to bardzo
@puzonyyx: współczuję, to bardzo smutny moment ( ͡° ʖ̯ ͡°) z drugiej strony, pocieszająca jest myśl, że kotek przeżył sobie w dobrych warunkach te 15 lat i nie miał też takiej złej śmierci, wiele zwierząt nie ma takiego szczęścia niestety. Czesiowi na pewno było z tobą dobrze aż do końca, a ty będziesz miał piękne wspomnienia.
Mi prawie równo rok temu odszedł przyjaciel którego miałam od dzieciaka. 18 lat prawie miał. W 1,5 tygodnia od normalnego kota do totalnego wraku. Do dziś ryczę jak bóbr jak sobie o tym przypomnę. Wszystkie pieniądze chciałam oddać żeby mu pomoc ale się już po prostu nie dało. To jego ostatnie zdjęcie przed tragedia. Dlatego jeśli ktoś to czyta - z kotkiem powyżej 10 roku życia najlepiej raz na pół roku do
Pobierz demimka - Mi prawie równo rok temu odszedł przyjaciel którego miałam od dzieciaka. 18...
źródło: comment_1626348418bu71g9IeZrqxcylKC1BMRR.jpg
@puzonyyx: Ja z początkiem czerwca musiałem uśpić swoją 14 kotkę po prawie roku leczenia na nerki. Nie sądziłem, że będzie to tak ciężka decyzja totalnie się rozkleiłem u weterynarza, a i do tej pory jak o tym myślę szklą mi się oczy.
Po tylu latach człowiek do kobiety może się przyzwyczaić, a co dopiero do kota :(

Ostatnie zdjęcie przed podawaniem leków i kroplówki.
Pobierz AKFobia - @puzonyyx: Ja z początkiem czerwca musiałem uśpić swoją 14 kotkę po prawie ...
źródło: comment_1626349118zvKWe26MXHa99wgHdOIYe1.jpg