Wpis z mikrobloga

#prawo #sasiedzi #wies #rolnictwo

Siema mirki. Co robić? Właściciel działki obok mnie permanentnie wyrywa mi drzewka z dzialki. Posadziłem 5 brzóz i ten człowiek cały czas mi to wyrywa, ja wkopie na drugi dzień wyrwane i tak już 4 raz. Dodam że to nielubiany we wsi pieniacz. Raz udało mi się go złapać jak po akcji kitrał się opodal i tylko mnie zwyzywal od gówniarzy i nic nie osiągnęłam. Gadałem z dzielnicowym aby z nim pogadał ale nic to nie dało.

Z tego co wiem to z dala od zabudowań linii energetycznych czy instalacji wodnokanalizacyjnych mogę sadzic drzewa i nic nikomu do tego gdzie i w jakich odstępach o ile są na mojej posesji.

Kurna już tracę nerwy do debila, czy może to ja jestem w błędzie i nie wolno mi posadzić drzew w środku pola?
groznaglizda303 - #prawo #sasiedzi #wieś #rolnictwo

Siema mirki. Co robić? Właścicie...

źródło: comment_1626156720gLXEM8jayMppHK91ZZ1ghD.jpg

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@groznaglizda303: Po tym co widzialem na grupce o wyborcach pewnej partii jestem pewien ze są w tym kraju ludzie którzy zwyczajnie nie rozumieją racjonalnych argumentów więc albo uderzasz do niego jak do neandertala najgorszego i pokazujesz dominacje w stadzie w postaci strzelenia go po pysku albo załatwiasz to prawnie (wydzielenie działki, ogarnienie paliczków i tak dalej).
  • Odpowiedz
wystarczy postawić się w jego miejscu. Za parę lat będzie miał zacienioną działkę, zawaloną liśćmi na jesieni.

Teraz to jest półtora metra ale drzewka rosną i za chwilę gałęzie będą po jego stronie.

Nie pochwalam jego zachowania ale Twojego też nie.


@TylkonachwileXXX: nie można między nimi stawiać znaku równości, ani nawet próbować tego robić.
Jeden z nich łamie prawo, drugi nie.
  • Odpowiedz
@groznaglizda303: W zasadzie to ci wszyscy, którzy tutaj doradzają #!$%@?, niczym się nie różnią od tego wsiura, który ci niszczy drzewa. Próbowałeś z nim pogadać, czemu to robi? Na takich pieniaczy świetnie działa spokojne rozmawianie z nimi. W końcu się uspokajają i mają mindfuck. No więc, ja bym się spróbował dowiedzieć, dlaczego to robi. Może myśli, że mu ruchasz starą czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@groznaglizda303 kup jakieś drogie sadzonki, wydaj na nie tyle żeby to nie było wykroczenie tylko kwalifilowalo się jako przestępstwo, chyba powyżej 500 i wyzywasz policję na miejsce, oględziny itp. i muszą się tym zająć
  • Odpowiedz