Wpis z mikrobloga

Zrobię dzisiaj eksperyment, założę tindera i przez wtyczkę wyrzuce swoja lokalizacje na ukraine.
Z mordy jestem 7+/10 i mam auto za 35k cebulinow ktore tez wstawie, zacznę bawić się kolo wieczora. Plusującym będę relacjonował o poczynaniach.
Jakies wskazówki? Jakie miasto wybrac? Kijów chyba zbyt bogaty no i duzo tam Oskarkow na wakacjach, Donieck w strefie wojny to nie maja czasu na tindery, zróbcie reserach na najlepsze miasto (w miare duze)
W koncu poczuje sie jak Enrique z #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 58
Nawet minimalna na rękę to niecałe 2k przecież jest a wątpię czy Januszexy płacą więcej.


@MarianoaItaliano: Powiem tak. Mieszkam w Gdańsku i nie znam nikogo z moich znajomych który zarabiałby w okolicach 2 tysięcy na rękę. Nikogo.
@GlenGlen12: Nie musisz robić eskperymentu bo Ci moge powiedzieć jak bedzie. Byłem na Ukrainie i miałem tindera, mam morde bardzo genetycznie wartosciową.

Jest w #!$%@? matchy z fajnymi laskami i tyle, czesto piszą same, na spotkania łatwo idzie sie ustawić. Ale to jeśli serio masz morde taką jak mówisz.
@GlenGlen12: Apropo Lwowa i Ukrainy to prawda. Byłem tam kilka lat temu na kilka dni i jak przyjechałem to wszystkim znajomym mówiłem, że najpiękniejsze kobiety tam są. Nawet nie muszą się malować, są naturalnie piękne.