Wpis z mikrobloga

@monarchista Jezeli od maszyn i paru wyjsc na silownie rosly by nam przerosniete miesnie to nie byłoby chuderlakow i grubasow - same kafary

Wyolbrzymiasz ciut problem maszyn. A i nowe maszyny juz maja o wiele wiecej regulacji.

O wiele czesciej widuje zle robione cwiczenia na hantlach i sztangach, niz maszynach ;)

Oczywiscie, kontrolowane ruchy z obciazeniem w otwartym lancuchu kinetycznym sa o wiele wiele lepsze - ale maszyny nie sa takie zle
@szyryfyry1: No i co w tym strasznie głupiego, co powiedział Cejrowski? Jak ktoś chce się rzeźbić (ja akurat nie widzę sensu, ale OK, można chcieć wyglądać perfekcyjnie), to wiadomo, że trzeba robić ukierunkowane na coś, konkretne ćwiczenia, ale w sytuacji, kiedy chcę być po prostu zdrowym, w miarę sprawnym człowiekiem, to chyba musiałby mnie rozum opuścić, żebym po 8 godzinach pracy leciał jeszcze na siłkę i przewalał tam żelastwo, wykonując setki
@szyryfyry1: tzn no, kulturystyka to nie jest najzdrowsza xD gimnastyka raczej bardziej sie przydaje kowalskiemu, dodatkowo jakies kardio, bo #!$%@? z chwastami. "naukowcy z usa" polecaja jako zajebiscie zdrowe 15 minut spaceru czy coś xD wiec jak nie masz aspiracji atletycznych to se piel ogródek chociaz zamiast siorbać harnasia z kleszczami w rowie