Wpis z mikrobloga

@Victim:

Prawdziwa praca ma zupełnie inną motorykę, prawie zawsze korzystasz ze wszystkich mięśni, siłownie to patologia ruchu, amen pierwsze.
Mój pracownik, chłopak od układania kabli itp. poskładał na rękę trenera personalnego z bicepsem o połowę większym, drugie amen.
Mam w garażu taki nastokilowy odważnik, się przydaje do różnych rzeczy, z nastu bywalców siłowni proste ćwiczenie z tym odważnikiem dał radę zrobić jeden, amen trzecie i ostatnie.

Gx
@Slimshader Mówię o tych koło 30, co jeszcze są w stanie cały dzień #!$%@?ć. Czasami do mnie przychodzą się zbadać. Uwierz mi, że jak zdejmą koszulkę to formy można im pozazdrościć. Od szyi w górę to gorzej wygląda :D
@monarchista maszyny szkodliwe? To jakis bzdurny mit.

Maszyny to zajebiste uzupelnienie slabych grup miesniowych, czy deficytow.

Na #!$%@? mam robic ciagi i siady gdy chce tylko sie poruszac. Nogi plecy i klate z rekami zrobie wystarczajaco na maszynach -, do tego bezpiecznie.

Zrozum, ze ludzie dorosli chca sie tylko poruszac. Wzmocnic cialo -, nie musza wyciskac i robic martwych by byc sprawnymi
@Slimshader: no to w takiej sytuacji cejrowski ma kompletną racje. Lekki bieg lub spacer bedzie zdecydowanie lepszy i zdrowszy. a dlaczego maszyny są szkodliwe? Ponieważ mają okreslony tor ruchu niedostosowany do indywidualnych osób i mięsień pracuje tylko pod określonym kątem. W dodatku jest tendencja do zwiększania obciążenia ponieważ dużo prościej wykonac ruch. W takiej sytuacji następuje na dłuższa mete nierówny rozwój a jeśli ktoś chce sie poruszac i używ amalego obciążenia
@walk_man: Anegdotyczny to był ten trener personalny co go poskładał chłopaczek koło 1,7m i poniżej 70 kg.
Mój garażowy odważnik nie jest anegdotą, jest sobie po prostu odważnikiem do przyciskania różnych rzeczy a wolnych chwilach niszczy ego pozerom.

Gx
@shaunblack: ale was boli dupa o tych boomerów (w sumie i o mnie).
I tak będziecie określenie do zaje...
Zaraz jakiś "chłopczyk" napisze ok boomer i dostanie milion plusów. Ale to tylko plusy na portalu, ze śmiesznymi obrazkami. W prawdziwym życiu pozostaniecie piz.. w porównaniu do wcześniejszych pokoleń
Prawdziwa praca ma zupełnie inną motorykę, prawie zawsze korzystasz ze wszystkich mięśni, siłownie to patologia ruchu, amen pierwsze.


@Man_of_Gx: Brawo, podczas 'prawdziwej' pracy używasz też stabilizatorów, szok i niedowierzanie, ale musisz pamiętać, że jak ktoś ćwiczy z głową to robi to samo na siłowni, siłownie to nie patologia ruchu, siłownie to nie tylko maszyny xD Amen1.

Mój pracownik, chłopak od układania kabli itp. poskładał na rękę trenera personalnego z bicepsem o