Wpis z mikrobloga

niestety przydarzyła się kontuzja sutek przetarł mi się od koszulki i zaczął krwawić


@Gmeras: Taka kontuzja to nie kontuzja, to norma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mozgogrdyczka: @piaskun87:
Obcisłe koszulki też nie zawsze pomagają, mi mocno przepocona termoaktywka też potrafi przytrzeć.
Ja używam tejpów, bo zwykłe plastry i po chwili zawsze spadały po przepoceniu.
Kupiłem kiedyś rolkę, przycinam do konkretnych pasków, lekko naciągam przy przyklejaniu i
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - > niestety przydarzyła się kontuzja sutek przetarł mi się o...
źródło: comment_1625905773bFNRVecmC2qs5h4GHh4Mlk.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Wyrewolwerowanyrewolwer: otóż wiesz, jestem posiadaczką cycków, marnych bo marnych, ale są, więc noszę jakieś tam biegowe staniki żeby nie świecić sutkiem przez koszulkę bo to bywa źle odbierane, i nigdy nie zdarzyło mi się obtarcie tego fragmentu ciała, więc przylegający materiał, ale tak porządnie przylegający, na pewno działa :)

Za to tak, tejpy na pewno lepiej się trzymają niż plasterek, no ale jak ma się włochata klatę to pewnie słaby pomysł
@mozgogrdyczka: Otóż (do)wiesz( się), jestem posiadaczem cycków. Męskich bo męskich, ale są, więc nie noszę jakichś tam biegowych staników i jedyne co mi może przylegać to termoaktywka, która zapewne nie przylega tak dobrze jak biegowy stanik, dlatego musiałem szukać innych rozwiązań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No na dywan będzie ciężko nakleić, na jakieś lekkie włosy raczej jest ok. Tylko musi być sucha skóra (próbowałem na trajlonie raz