Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nic nie umiem :) Pływać nie umiem, na basenie byłem dwa razy i nawet nie potrafię sie unosić na wodzie, próbowałem coś pływać ale nawet jak machałem girami to nie moglem unieść ciała i nóg na powierzchi i tonąłem xD Bieganie i rower, męcze sie po paru minutach i na drugi dzień zakwasy xD Nie umiałem zdać na widłówkę, z litości mi dali licencje na poprawkach ale nigdy więcej sie tego nie ruszyłem xD Nie zrobię ani jednej pompki i nie podciągne sie, mam 30 lat xD O furze nie myśle bo się poce i drgawek dostaje xD

#plywanie #sport #przegryw #stulejacontent #prawojazdy #bieganie #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e7038bae4a3c000a4054e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bieganie i rower, męcze sie po paru minutach i na drugi dzień zakwasy xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Na tym polega cwiczenie. Cwiczysz do oporu, organizm odbudowuje mocniejsza tkanke miesniowa i jestes w stanie cwiczyc dluzej.
  • Odpowiedz
OPie ale jeśli idziesz ćwiczyć, rower, bieganie, siłownia czy inne rzeczy i nie będziesz czuł że zmęczyłeś się to nic nie poprawiłeś z swojego ciała (jeden będzie czuł zmęczenie przez 1h inny całą noc a jeszcze inny pare dni ale to jest normalne szczególnie na początku :) )
A jak masz bóle mięśni to dobrze, pamiętaj o białku po ćwiczeniu w dowolnej formie, kup sobie w sklepie coś co ma dużo białka
  • Odpowiedz