Wpis z mikrobloga

Ja nie skorzystałem, bo warunki podpisania umowy były nieprofesjonalne, a umowa ma wszelkie możliwe dupochrony po ich stronie.

Jako nieprofesjonalne mam na myśli zatajanie wielkości kaucji, nieznajomość terminu realizacji, oraz wymaganie wpłaty całego czynszu za 4 miesiące z góry. Mimo, że moja spółka nie handluje stalom, ani nie jest z branży gastro.

Każdy inny finansujący normalnie mi daje.. Jaki model Cię skusił?
  • Odpowiedz
@gurumotive: Wiesz co, te 4 mies kaucji to przy braku weryfikacji zdolności, normalnie 1 mies- czyli imho rozsądnie.
Jako że jestem na ryczałcie i nie zależy mi na kosztach to wziąłem na os fizyczną.

Mam zamówioną Scalę 1.0 m6 ambition, 1399 brutto to dobra cena, przy 3 letnim leasingu scali/leona wychodziło (z ubezpieczeniem, oponami, serwisem etc) podobnie lub więcej. Dodatkowo po roku mogę wykupić scalę za 61k, co z ratami
  • Odpowiedz
Pytałem o opinie Mirków, bo moja dostawa mocno się wydłużyła, ale już sprawę wyjaśniłem z menadżerem drive smart i lada dzień powinien być odbiór (ich finansowanie dopełnia formalności związane z rejestracją).


@szymko1995: Kto to finansuje?

Mi też nie byli w stanie udzielić informacji o terminie odbioru.

Powodzonka
  • Odpowiedz
@gurumotive: Wczoraj odebrałem. Dorzucili dostawę do wybranego punktu gratis za opóźnienia. Zgodnie z umową pełen bak gratis, są dywaniki oryginalne gumowe i opony całoroczne pirelli. Niestety na scalę z niebieskim lakierem musiałbym czekać do grudnia, więc skończyło się na białym (metalik).
  • Odpowiedz