Wpis z mikrobloga

@tusk i tak to się żyje w tym kraju. Gość zaryzykował kartkę, żeby jego druzyna wygrała i mu się udało wywalczyć karnego. Wiem, że to #!$%@? zachowanie, ale czy winy nie ponosi arbiter? Nawet war go nie interesował, ale w ty wolisz skupić się na typie który zrobił dużo dla drużyny, a nie #!$%@? sędziowaniu.
Nawet war go nie interesował, ale w ty wolisz skupić się na typie który zrobił dużo dla drużyny, a nie #!$%@? sędziowaniu.


@uriel_ck: czemu cię to dziwi, że ludzie piętnują niesportowe zachowania? Nie wiem czy jest sport w którym jest tyle patologii i symulowania. Nie mam tu na mysli dopingu, tylko bezczelnego aktorzenia i prowokacji

Sorry, ale to się kłóci z ideą sportu, są to zachowania żalosne i niehonorowe. Ze sportu
gdyby grało się statystykami Hiszpanie wygrywaliby zawsze ;)


@Mglisty: I dlatego są jedną z najlepszych drużyn na świecie.
Jeżeli ktoś nie widział, że Anglicy robili Duńczyków jak chcieli w drugiej połowie, to #!$%@? oglądał. Nie było by tego gola, to był by inny, bo wszystkie akcje były w polu karnym Danii, a czasu było jeszcze tak dużo, że potem Anglia urządziła sobie klepankę a Dania nawet nie umiała odebrać im piłki.
@tusk: Sterling zrobił wszystko, żeby dowieźć Angilę do finału a nie zostawiać tego na konkurs rzutów karnych.

Gdyby zrobił tak Lewandowski to byście go po #!$%@? całowali. xD

To że sędzia brał udział w tej szopce a nie #!$%@?ł Sterlinga z boiska za symulkę to inna rzecz.
@zdjeciegipsu: ty to jesteś jednak ograniczony... nikt tutaj nie mówi nic o jego kolorze skóry. Jedynie o jego zasranym, chamskim i nijak sportowym zachowaniu. Jest szmatą i o każdym piłkarzu, który coś takiego robi, tak będę mówił nie ważne jakiego koloru i wyznania by nie był. Ale wiem że ty przewrażliwiony człowieczku widzisz wszędzie rasizm i niesprawiedliwość społeczną. Powiem ci jednak że życie nie jest takie jak mówią w TV i
@tusk: Jak szkoda Duńczyków to karny spokojnie do odgwizdania, wszyscy patrzą na zawodnika z numerem 5 a trzeba spojrzeć na tego drugiego. Nie jest to może jednoznaczna sytuacja jak wślizg sankami od tyłu, ale faul do gwizdnięcie. Chociaż wiadomo, nikt na to uwagi nie zwróci bo już jest narracja, że pewnie Angole to zapłacili UEFA to i karny przepchany bo grali u siebie xD