Wpis z mikrobloga

@jason_bourne: Nieee nad tym też byliśmy, ale obok jest jeszcze drugie, Schwansee, mniejsze, ale przeurocze, ma darmowy parking, mnóstwo tras spacerowych w okolicy, a nad wodą wiele zatoczek z ławkami, kilka pomostów i co najwazniejsze, mozna w nim plywac:) przy nas wielu lokalsow robiło sobie wieczorną kąpiel z widokiem na te mega góry zatopione w chmurach () ech zazdro takiego miejsca :)
  • Odpowiedz
@giocarte: wgl taki zaawansowany marketing to jest masakra jak to z równasz do takiego zwykłego Kowalskiego, a tak po za tym negatywny lub agresywny marketing potrafi lepiej rozruszać niż pozytywne kampanie medialne
  • Odpowiedz
@g683933: Chcialabym „zarobić”, nawet w barterze, bo po prostu z tego korzystamy (ja i moj niebieski) na co dzien i zwróciłby się koszt części posiłków:) ale co zrobić? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ciołku,


@porfaworek: Musielibyście być prawdziwymi fanami, a raczej fanatykami żeby tworzyć peany pochwalne na swoim blogu za free, produktu który 80% swojego kapitału pcha w marketing. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@porfaworek: Czy to, że coś robicie od 2 lat ma być argumentem na to, że na tym nie zarabiacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Huel reklamował się już wtedy np. na reddit. Chcecie być nomadami i szukacie sposobów zarobku, Huel mocno reklamuje swój mizerny produkt i wykupuje sponsorowane treści których na ig, wykopie i waszym blogu nie musicie oznaczać, z yt to trochę trudniej zrobić dlatego pewnie
  • Odpowiedz
@pojutrze: Nie zastępowałam go więcej. Zastąpiłam 1 posiłek, ktory robilam byle jak i odbijało sie to na moim samopoczuciu i zdrowiu:) a jak się czuje po tej zmianie opisałam wlasnie we wpisie. I to tez nie jest tak, ze jak np mam ochote na jajecznicę czy pojade do rodzicow, to upieram sie i nie jem nic innego na sniadanie:) ale gdy kilka dni nie jem huela, to czuję, ze jem
  • Odpowiedz
@g683933: Dla Ciebie nic nie musi byc argumentem, bo z gory założyłeś jak jest:) a to ja wiem jak jest, bo jednak umowmy się, Ty dzielisz się tylko domysłami. A ja nie mam co ukrywac w tym temacie:) jestem zadowolona, to polecam i tyle:) a jesli kiedys huel bedzie chciał z nami wejsc we wspolprace, to bardzo chetnie to zrobie:)
Btw, współprace na naszych kanałach zawsze są oznaczone tagiem lub
  • Odpowiedz
@porfaworek:

Ok :) Dobrze :) Rozumiem :) Wcale nic tu nie śmierdzi :) Więcej tych emotek nawrzucaj to uwierzę w intencję tej ściany tekstu.

Mi to wygląda na lokowanie produktu ale tak jak mówisz to są moje domysły. Trudno to udowodnić ale moim zdaniem za tym przemawia np. to, że jakbyście wrzucili na yt film gdzie tekstem byłby wasz wpis na blogu o hujel to yt by wam go zdemonetyzował bądź zdjął za nieoznaczenie, że jest to materiał
  • Odpowiedz
@g683933: ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czy ja gdziekolwiek napisalam ze mozna zastąpić wszystkie posiłki przez 2tyg?

Lol :D choc pewnie można (biorąc pod uwagę kompletność odżywczą huel to na pewno), bo pewnie nawet jedząc suche bułki przez 2 tyg da się żyć :D wiec 2 tyg to zadne wyzwanie raczej :P

Widzę, że uważasz, że orientujesz się w temacie tworzenia tresci jak i wspolprac,
  • Odpowiedz
całemu (SEO itp, nie wiem czy znasz temat, ale


( ͡° ͜ʖ ͡°) wink wink wiedza tajemna xD

A po tych fragmentach to już jestem pewien, że
  • Odpowiedz