Wpis z mikrobloga

znalazłem wyniki, jechał ze średnią 24km/h około. Ludzie na mtb po szosie szybciej jeżdżą xD


@dymel: Gość się chwali że może przejechać 100km. Ja tyle zrobiłem po 3 msc treningów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
też śmieszne to jest żeby komuś hobby sponsorować.


@dymel: @inyourface: no ja wychodzę z założenia, że ludzie #!$%@?ą kasę na tyle sposobów, że akurat przelanie czegoś chłopakowi, który realizuje swoją pasję nie wydaje się aż takie głupie.

Odnoszę wrażenie, że Impa próbuje robić też content trochę bardziej składnie, dorzucił teraz YT. Mam wrażenie, że przy jakimś wkładzie pracy, to może zadziałać. Świat lubi pozytywnych świrów :D
Bo sprzętem jakim się poruszamy nie można go nazwać nawet przeciętnym, widząc winiki inny kolaży i próbować nim dotrzymać tempa był nielada wyczynem. Sprzęt jakim dysponowałem nie osiagł prędkość z górki takiej samej, jak Ci kolaże z dobrymi wynikami mieli pod górkę. Oczywiście też nie będę zwalać winy na sam sprzęt, bo i kondycja itd. Ale jest to 1/3 nie powodzenia która umieściła mnie na ostatnim miejscu tabeli.


Ajajajaj, no, 1/3 jak
@glissando: Zrobiłem niezależne badania w poszukiwaniu tych 33%, wyniki poniżej
Wnioski: panie z czym do ludzi, jest środek sezonu, a takie mizerne liczby...

No, ja też nie grzeszę i nie trenuję jakoś mocno, gdybym nie cisnął jeszcze pływania i biegania to pewnie byłoby więcej cyferków, więc akurat robię te 33%, można potraktować jako punkt odniesienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyrewolwerowanyrewolwer - @glissando: Zrobiłem niezależne badania w poszukiwaniu tych...

źródło: comment_16256671533jNi6K1EHSB7jidF5T6hrO.jpg

Pobierz