Wpis z mikrobloga

Mirki czy takie pojazdy dla dzieci lvl 11 i 5 to dobry pomysł, #zonabijealewolnobiega mówi, że chyba mnie posrało xD

Jak wyjeżdżamy autem z działki na polne bezdroża to biorę go na kolana, aby trochę pokierował. Na wstecznym radzi sobie lepiej niż niejedna kobieta #pdk

Zastanawiam się nad kupnem im takiego spalinowego Buggy. To ma pojemość 50 cm3. Mamy wokół nas trochę miejsca to rozwijania ich motoryzacyjnych pasji.
Miał ktoś z Was styczność z takimi pojazdami, warte jest to swojej ceny - ok 4500 zł? Czy ten młodszy nie za mały, żeby tym się samodzielnie poruszać?
#buggy #dzieci no i może trochę #motoryzacja
Pobierz haxxx - Mirki czy takie pojazdy dla dzieci lvl 11 i 5 to dobry pomysł, #zonabijealewo...
źródło: comment_1625653628MFRhgAsWr76CLILtx5KRbI.jpg
  • 11
@Rad-X: no właśnie też ten filmik widziałem i prędkość tego cuda wydaje się bezpieczna :)
Ale to tylko chińczyk tak mówi :D

Ale widziałem, że niektóre takie pojazdy mają ogranicznik prędkości
@haxxx: 30 lat temu w wieku 8 lat cała wioska u mnie poruszała się na motorynkach. Mając 10lat jeździłem simsonem S51.

Dla ogarniętego lvl 11 to wręcz nudne będzie. Dla lvl 5 w zależności od prędkości. Mój ma lvl 5 i by ogarnął to co inni piszą o 10km/h
cała wioska u mnie poruszała się na motorynkach.


@kobrys13: i to jeszcze z dwubiegową manualną skrzynią, która po takim 8 latku po paru tygodniach bez zmieniania biegów ze sprzęgłem odmawiała posłuszeństwa :D