Wpis z mikrobloga

chyba dlatego tez Korwin ma tylu „wyborców” wśród ludzi młodych a potem drastyczny spadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Oskins: To już nieaktualne, Konfederacja utrzymuje poparcie wśród 30-39.

Natomiast jak przeczekacie okres studiów i Julki i Oskarki, a potem założycie własną firmę, to staniecie się znowu korwinistami na 100%. To co spotyka przedsiębiorców w tym kraju ze strony ZUS, US, Sanepidów to kabaret wymieszany z nieudacznictwem, niejasnością przepisów,
@JavierDaY: nigdy nie popierałem służby i pamiętam jak kłóciłem się w gimnazjum że nie pójdę bo to #!$%@? warte. Koledzy hur dur każdy prawdziwy facet musi iść i co? Żaden z nich nie poszedł do woja xD

Sam popierałem Korwina i nawet po raz pierwszy i ostatni raz głosowałem na niego przy wyborach do europarlamentu. Wtedy też zacząłem się odwracać od prawej strony.
@SpaceMonkey:

nigdy nie popierałem służby i pamiętam jak kłóciłem się w gimnazjum że nie pójdę bo to #!$%@? warte. Koledzy hur dur każdy prawdziwy facet musi iść i co? Żaden z nich nie poszedł do woja xD

Z moich obserwacji wynika, że do wojska idą ludzie albo silnie pod tym kątem zindoktrynowani albo którzy zderzyli się z totalnym brakiem perspektyw.

Po za tym do tego trzeba mieć warunki fizyczne, nie każdego