Wpis z mikrobloga

Wstyd mi, że kiedyś popierałem obowiązkową służbę wojskową. Byłem młody, głupi i przepraszam xD. W ogóle zabawne jest to jak z wiekiem poglądy się zmieniają na świat. Jak miałem te 16/17 lat popierałem narodowców i do tej pory jest mi wstyd w #!$%@? xD. #gownowpis #wojsko #wojskopolskie
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavierDaY: za to dla mnie to był zawsze debilny pomysł, a teraz z własnej woli bym pojechał na taki 3 tygodniowy obóz, najadł się grochówy, pospał w namiocie, #!$%@?ł z innymi, pobiegał po poligonie, no #!$%@? byłoby w pytę. Ba, mógłbym nawet za to zapłacić XD
  • Odpowiedz
  • 5
@krabczy: No to możesz iść na SP, albo nawet do wotu. Jeżeli natomiast wolałbyś taki bardziej survival to jest tego trochę w necie i możesz się gdzieś zapisać i zapłacić komuś, albo dołączyć do grupek na fb do ludzi o podobnych zainteresowaniach i z nimi jechać. Co za problem? xD
  • Odpowiedz
bo o gospodarce fajnie mówią i kilku z nich nawet dobrą robotę w tym temacie robi


@wajdzik: ale zdajesz sobie sprawę że jak usiądziesz i policzysz co oni proponują zrobić w gospodarce to dochodzisz do wniosku że wciskają gruszki na wierzbie? Konfy plan na gospodarkę to najzwyklejszy w świecie populizm i aż dziw bierze że dorośli ludzie to kupują
  • Odpowiedz
ale zdajesz sobie sprawę że jak usiądziesz i policzysz co oni proponują zrobić w gospodarce to dochodzisz do wniosku że wciskają gruszki na wierzbie?


@PochodnaFunkcji: Plan zostawienia mi pieniędzy w portfelu, decydowania o edukacji dzieci, możliwości zmiany ubezpieczenia zdrowotnego, ograniczenia socjalu dla niepracujących to populizm?

To ja chce taki populizm, bo będzie mi się żyło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@wojtas_mks: super, dokładnie w takich jak ty celują swoją propagandą, ich specom od PR pewnie miło że to łykasz, w końcu dwoją się i troją aby tak było. Ekstra, wolność i niepodległość, tylko konfederacja
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: populizmem jest obiecywanie ile to będzie więcej w twoim portfelu jednocześnie nie wspominając co zlikwidują żeby budżet wyszedł na 0.

Ale widzę że mamy tu porządnego bordo kuca więc wskaż mi proszę w tym nowym planie konfy gdzie są konkretne rzeczy które konfa usunie aby polski budżet nie wywinął fikola
  • Odpowiedz