Wpis z mikrobloga

Takiego dziada znalazłem na śmietniku.
( ʖ̯) Zakochałem się do pierwszego wejrzenia. Skojarzył mi się z Silverem ( "To" S. King). Po krótkich oględzinach zaciągnąłem go na przystanek rowerów miejskich, napompowałem koła i odjechałem w dal. Ahoj, Silver! xD
W domu postanowiłem sprawdzić co to za rower i określić mniej więcej rok produkcji. A, że z niemieckim słabo i z szukaniem info w necie, też nie za dobrze. Zwracam się do was Mirki i Mirabelki, może ktoś jest w stanie powiedzieć więcej na temat Silvera? Tak czy inaczej, stan techniczny określam na 3.5/10. Myślę, że zasłużył na drugie życie.
Udało mi się ustalić, że rower jest produkcji niemieckiej (prawdopodobnie RFN, Bawaria). W necie nowe/odrestaurowane? kosztują niewiele. Pytanie czy warto robić go, zachowując jak najwięcej z oryginału, czy Silver jest zwykłym śmieciem?() #rower #rowery #rowerowyrownik #historia #niemcy #zabytki #wallenstein #poznan #antyki
Swiety_Marcin - Takiego dziada znalazłem na śmietniku.
 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ Zakochałem się do p...

źródło: comment_1625628988JpyjzZhc8up028RR4ijeo6.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Swiety_Marcin: czy warto musisz sovie sam odpowiedziec, kokosow na naprawie i sprzedazy nie zrobisz, ale mozesz zrobic sobie wiernego towarzysza miejskich i podmiejskixh wycieczek :)
Btw. Ukradli mi kilka lat temu podobnego silvera
  • Odpowiedz
@Swiety_Marcin: Miałem bardzo podobny rower z 15 lat temu. Miał 3 biegową przerzutkę w piaście. Kupiłem za grosze, jeździłem aż przekładnia (ta w piaście) zaczęła cieżko chodzić. Nie chciało mi się z tym bawić więc kupiłem następnego grata a ten poszedł na złom.
  • Odpowiedz
@PDCCH:

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz